Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Pls valaki írjon. ) : nagyon...

Pls valaki írjon. ) : nagyon magam alatt vagyok és nemtudok dűlőre jutni. Legjobb barátnő vagy ellenség? Ilyen bunkó vagy csak engem nem bír? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A történet 3 évvel ezelőtt kezdődik.Nagyon hamar nagyon jóba lettünk.Ő volt az ideális barátnő..teljesen egy hullámhosszon voltunk,arnyos volt meg rettenetesen jókat tudtunk hülyéskedni..idővel több barátja lett.Lehet h a környezete miatt, vagy azért mert a menőbb lányok keresték a társaságát, de eléggé megnőtt az egója. Ha viccelődtem vele akkor leidiótázott,lehülyézett,lebarmozott.(pedig valós oka nem volt rá) Ezt még el is viseltem mert elvégre minden barátságban előfordul h csipkelődnek a felek..de a helyzet csak eldurvult amikor összejöttem a tesójával.(az lbm eleinte nem ellenezte sőt örült is a kapcsolatunknak, úgyhogy nem hiszem h ezért lett volna ilyen) De amikor náluk voltam, és összekaptunk KIS PITI dolgokon, kizavart a szobájából és bezárta az ajtót.:( NEM ENGEDETT BE még ha FÉL ÓRÁN KERESZTÜL is kértem bocsánatot tőle! (Csak röhögött és sajnáltatta magát) Ez még manapság is tart. Sokszor lenéz..csak az a jó amit ő mondd. Azt csinálunk mindig amit Ő mondd! A fiúmmal is (tesójával) szétmentünk (részben) miatta. Amikor rossz hírt mondok sose vígasztal meg. Ha jó hírt mondok SOHA nem örül velem. De elvárja h én odáig legyek meg vissza attól h ő kapott egy új pólót.-.- Eléggé sokra tartja magát meg a tengernyi ruháját.(nemtudom minek neki 200 ha még úgyis nő!!!) Karácsonykor pl lefotózkodott az ajándékaival/ban és felrakta a facebookra. Szerintetek mit tegyek? Megmentsem vele a barátságunkat? Vagy haggyam? Igazából nemrég (1-2 hete) amikor szakítottam a tesójával teljesen más lettem..tudtomon kívűl alkalmazkodtam a fiúhoz..de nem viselkedtem másképp csak olyan dolgokat füllentettem h azt a zenét nem szeretem, vagy nem tetszik az a film stb. Vagy hogy nem szeretek fotózkodni. De ez nem a viág. Én ugyanolyan kedves voltam vele, mint amiylen most lennék ha nem viselkedne így..de most mégjobban kösög..nem válaszol az üzeneteimre, ha taálkozunk a suliba még csak nemis köszön csak ha előbb én köszönök..

2014. jan. 17. 15:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Én 14/L ő 12/L
2014. jan. 17. 15:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nezd meg a baratsag szo jelenteset. Erdekes lehetsz, ha ezt a lanyt a baratnodnek hitted. (sajnalom, de jobb lenne ha nem hulyekkel probalnad korulvenni megad)
2014. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"leidiótázott,lehülyézett,lebarmozott"

"Ezt még el is viseltem" stb.


önértékelés? büszkeség?


"nem válaszol az üzeneteimre"


ezek után még te keresed őt?

önértékelés? büszkeség?


"még csak nem is köszön csak ha előbb én köszönök"


önértékelés? büszkeség?

2014. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazatok van tudom..csak nehéz elhinni h így viselkedik és már nem a barátnőm:(
2014. jan. 17. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:
hagyd ott egy kis időre, ha tényleg barátok voltatok, hidd el, hogy vissza fog jönni, és észhez tér, ha meg nem jön, akkor az azért van mert megváltozott vagy mert azelőtt se voltatok igazán barátok. Te már megtetted ami tőled tellett, most rajta van a sor, hogy rendbe hozza a kapcsolatotokat, ha akarja. ha ő nem tesz semmit, akkor még jól is jártál, hogy ez kiderült, és nem egy hülye liba marad a legjobb-barátnőd
2014. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!