Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert viselkedik valaki igy?

Miert viselkedik valaki igy?

Figyelt kérdés
most mar egy ideje egyutt lakom egy fiubaratommal es erdekelne hogy valaki talalkozott e ilyen helyzettel..szoval,azzal kezdodott,hogy mindenre megjegyzest tesz,mit miert csinalok,most ezt miert igy kell csinalni? de ilyen szemrehanyoan. mindig igyekszem visszaszolni hogy nem az o dolga,de nem hasznal.folyamatosan verseng,o akar a jobb lenni,azt hiszi mindig mindent jobban tud,es ha vmit jobban tudott,akkor lesz boldog. ez miert van? 23/L
2014. jan. 27. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Okoskodó, tudálékos. Ha együtt éltek és zavar téged, hogy ilyen, akkor szólj neki nyugodtan, hogy vegyen vissza magából, és ne a te dolgoddal törődjön.
2014. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Komplexusban szenved és mindig bizonyitani akar magának!Nincs könnyü dolgod vele, ha lehet keress másik lakótárasat, vagy pedig toleráljad a hülyeségeit.Vagy nem gondolod, hogy tetszel neki, és azért keresi a kötekedést?

Nem mindig lehet tudni,hogy a férfiak miért viselkednek néha hülyén.

2014. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt! de miert akar allandoan lenyomni? ettol lesz boldog? vagy csak mert ugy erzi velem ezt megteheti?!
2014. jan. 27. 12:55
 4/7 A kérdező kommentje:
meg a szep megjegyzesek,hogy te ezt nem tudod megcsinalni,elcse,,ted,en bezzeg meg tudom..
2014. jan. 27. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Kisebbségi komplexusa van valószínűleg melletted...


Azthiszi jobb vagy nála, és ez valószínű így is van, mert különben nem frusztrálná ez őt ilyen látványosan.


Esetleg kisfiú még és így mutatja ki, hogy tetszel neki, mert nem tudja, hogy kell udvarolni.


Ordítsd le a fejét vagy keress új lakótársat.

2014. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sztem nem tetszem neki,most szakitott a baratnojevel..koszonom a valaszokat,kicsit megnyugodtam. ha van meg vkinek gondolata,irjatok kerlek!
2014. jan. 27. 13:29
 7/7 anonim válasza:
Nekem a legjobb baratnom volt ilyen.folyton azt hitte hogy mindent jobban tud!folyton o akart jobb lenni.pl.egyszer tesin volt ilyen meres.o mindig tobbet csinalt mint en mert mindig en voltam elobb es tudta hogy mennyit csinalok.aztan egyszer o volt elobb es direkt tobbet csinaltam mint o .erre o besertodott.ugy beolvastam volna neki csak nem vagyok olyan bunko.
2016. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!