Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi pontosan az érzés; sima...

Mi pontosan az érzés; sima csalódottság vagy más?

Figyelt kérdés

Összeveszett velem a barátnőm. Haragszik. Azóta napi szinten megnézem a Facebook falát, éjjel nappal arra gondolok, jól van e, mindig keresném... Már régóta haragszik, hiába próbáltam rendbe tenni, rendört hív, ha nem hagyom békén... Hiányzik... Nem csak a tudat szomorít el, hogy ô sosem keres ezentúl, sosem gondol arra, hogy vagyok... Hanem, hogy fájdalmat okoztam egy csodás embernek. Megkért, lapozzak, kezdjek új dolgojat, felejtsem el... Ő jól el van, kinyomoztan, új barátnője van és sose gondol rám.

De... Én nem tudok lapozni... Napi szinten többször megnézem a Facebook lapját, csak az jár a fejemben hogy van, eleinte haragit éreztem iránta, majd ürességet és most fájdalmat. Annyira rideg velem; ez se könnyíti meg a dolgom.

Már megkíséreltem az öngyilkosságot is, de felébredtem másnap... Megijeszt a szituáció és a fájdalom félelemmé kezd válni; ez függőség vagy ez ilyenkor normális? Miért van az, hogy telnek a napok és minden nap egyre rosszabbul cagyok és nem jobban? Ez ugye nem betegség?



2014. jan. 28. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez már túlmegy a sima csalódottságon. A barátnõd túltette magát rajtad, elég utalás erre, hogy rendõrt hív mikor zaklatod. Ha ennyire eltökélte magát, nem marad más neked sem hátra, mint hogy ugyanezt tedd. Qrva nehéz lehet, de elsõ lépésként talán megtenné, hogy ne ellenõrizgesd többé a fb fiókját. Csak két-három naponta. Aztán még ritkábban. Ugyanígy bármi egyébbel, ami hozzáköt, vele kapcsolatos. Idõvel enyhülni fog ez a kényszer, de tenned is kell érte. Foglald le magad egyébbel. A saját érdekedben! Az öngyilkosság meg amúgy sem válasz, semmire. Fel a fejjel, a világ nem omlott össze!
2014. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!