Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan nektek hogy a...

Volt már olyan nektek hogy a legjobbnak hitt barátotok elárult?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon csúnyán. Amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá, akkor hagyott cserben.
2014. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor először történt, nagyon rosszul éreztem magam.

Majd lassan kezdtem megszokni.

Ma már nemnagyon vannak igazi barátaim.

2014. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 3.legjobb árult el,de így is borzasztó volt..
2014. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igen volt,hosszú barátság volt és végig csak kihasznált lelkileg,mindig a támasza voltam,de ő egyszer sem kérdezte meg hogy mi van velem,aztán még ő szakította meg a "barátságot" és engem nevez azóta "zaklatónak" miközben nem is keresem
2014. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, azóta inkább nem bízok senkiben...
2014. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Nagyon rosszul esett. Ráadásul úgy állitotta be az egészet, mintha én árultam vola el őt, :( még neki állt feljebb.
2014. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen, most pont ez történt velem. Mindig én voltam a lelki szennyese, de most, hogy nekem vannak gondjaim, neki pedig kezdenek alakulni a dolgai, elfordult tőlem. És én hülye, még itt szomorkodok miatta, és magamban keresem a hibát. :(
2014. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az én "bestfriend"-em megpróbált megszégyeníteni a barátaim + egy lány előtt.

Elég szarul esett.

2014. jan. 30. 20:29
 9/9 anonim ***** válasza:

volt hát... több hónapon át hajtott a bnőmre, és nekem letagadta, de egyszerűen teljesen egyértelmű volt a szitu (főleg h részegen közös ismerősnek elmondta; a gyökér)

aztán gyerekkel eléggé megszakítottam a kapcsolatot egy jó 2-3 évre, utána párszor közös ismerősök által taltunk, de ebben nem változott, mert tavaly az akkori barátnőmre is keményen ráhajtott, majd miután szétmentem a csajjal, utána megpróbálta megfektetni... szal ja, volt


s így lett legjobb barátból egy mezei, hátul kullogó ismerős

2014. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!