Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha utálom a legjobb...

Mit tegyek ha utálom a legjobb barátom?

Figyelt kérdés

Utálom,egyszerűen magát a lényét!Nem bírok vele lenni,folyton hülyeségeket mond,pasizik és nem mellesleg írtó hülye!

Kérlek értelmesen válaszoljatok....



2014. febr. 1. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiváncsi vagyok mit érzel az ellenségeid irányába.


Az ember a legjobb barátját nem utálja. Akit utál, az nem a barátja.

2014. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos.. ha utálod, miért is akarsz vele lenni? És ha nem akarsz vele lenni, akkor miért is baj, hogy pasizik? És ha irtó hülye, akkor miért is a legjobb barátod? És egyébként is a hülyeségétől függetlenül mi az, amiért a legjobb barátod? Szerintem ha ezt a választ megtalálod magadban, akkor rögtön el is törpül az összes negatívuma :) Legyél vele megértő, lehet most egy ilyen időszaka van és kész.. vagy éppen neked.
2014. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Megértelek, nálam is ez van, de úgy hogy régen, nem volt ilyen, azért lettünk legjobb barátok, de annyira megváltozott, egyszerűen undorodom tőle, buta szőke liba lett, és folyton megjátssza magát, és olyan dolgokért büszke magára, maiért mások elásnák magukat... A legrosszabb, hogy már nem is sajnálom, hogy ilyeneket írok róla... Már azt sem tuom, ki ő valójában.

De te egyébként miért titulálod őt a legjobb barátodnak, ha ilyen?

2014. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos az van hogy amikor az év elején idejöttem még nagyon kedves volt,de aztán kisajátított,és teljesen eltávolodtam a többiektől.Miatta már alig van ember aki egy kicsit is elviselne.

Azért volt eddig a barátom mert csak az utóbbi időben lett ilyen rossz,de nekem (nem szoktam általában másokról pletykát hallgatni) azt mondták a többiek hogy ő tényleg ilyen.Mindegy.

Már megmondtam neki hogy elegem van belőle.Persze azóta folyton utálkozunk.De (és most nem ócsárolni akarom.) neki annyi esze sincs hogy jól szóljon vissza.

A másik ok amiért kiakaszt az hogy pasizik...mert ezt nem ebben a korban kéne.Tudjátok én 12 éves vagyok csak.És ő is csak 1 nappal (de tényleg!) idősebb...

2014. febr. 7. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen a lányok barátsága...
2014. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!