Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak vele össze...

Hogyan barátkozzak vele össze "véletlenül"?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel egy suliba járunk. Nagyon szimpatikus külsőleg/ belsőleg egyaránt és össze akarok vele haverkodni, de ő egy kicsit ilyen "alternativ" tipus ezért nem akarok csak ugy odamenni mert félek h elküld:D szóval szerintetek hogyan tudnék vele ugy kapcsolatot teremteni h ő azt higgye h véletlen az egész ismerkedés. (kicsit bonyolult de remélem megértitek mire vagyok kiváncsi)

2014. febr. 6. 23:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nincsen vmi közös pont?

Egy osztálytársad akivel ő is jóban van vagy bármilyen közös pont?

Esetleg nem jár táncolni/sportolni vagy ilyesmi?

Mert ilyenkor lehet az,hogy te is beiratkozol pl táncra.Onnantól meg egyszerű össze haverkodni vele :D


Legjobb barátnőmet amúgy én is úgy ismertem meg,hogy nagyon szimpi volt és barátkozni akartam vele,de láttam,hogy kicsit másabb mint én.Így én se mertem oda menni.Aztán a melóhelyen jóban lettem pár lánnyal és ők meg már jobban ismerték ezt a lányt.Így amikor szünetek voltak mindig mentek ehhez a lányhoz én meg természetesen mentem velük.Szerencsére a barátnőm eléggé egy közvetlen típus egyből kérdezősködött rólam stb.Aztán vhogy a sors vagy nem tudom.De egy szekrénybe kerültem vele (melóhelyen kevés a szekrény).Onnantól meg szünetekben együtt voltunk.Aznap pont 12 óráztunk és mellém osztották be.Utána ahogy teltek a napok egyre többet beszélgettünk és már ott találtam magam,hogy nála kávézunk :D Ez 4 hónapja történt azóta a legjobb barátnők lettünk.Bennem meg vmi rajongási szeretet is közre játszik,mert annyira felnézek rá meg minden :DDD

Tényleg teljesen különbözünk,de annyira jól megértjük egymást:) jókat hülyülünk,beszélgetünk.

Jobb barátnőt nem kívánhatnék és ő az első olyan lány akiben érzem,hogy igaz barátnőm.


21/L

2014. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
igazabol pont azert akarok vele osszeismerkedni mert uy vettem eszre h nagyon sok bennunk a kozos ( stilus, zenei izles,es meg nagyon sok minden:D) raadasul van egy zenekaruk ahol most pont nincs enekes es en nagyon szeretnek csatlakozni hozzajuk csak nem vagyok benne biztos h eleg jo lennek e :/ o nem egy ilyen ismert csaj szoval szinte senki nincs vele joba az osztalyombol, mindig ugyanazzal a par emberrel van de kozuluk se ismerek senkit:/
2014. febr. 7. 14:45
 13/17 anonim ***** válasza:
A zenekarba, ha kell dobos, tudod hol találsz meg ;)
2014. febr. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Na lett belőle valami??
2014. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen lett:D azota is nagyon joba vagyunk de sajnos szinte csak neten beszelunk :/
2014. aug. 1. 20:22
 16/17 anonim válasza:
Na hogy áll a dolog?? még jóban vagytok???
2015. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, meg mindig nagyon joban vagyunk :D bar most kicsit elhanyagoljuk egymast( az erettsegije miatt) de minden oke :)
2015. ápr. 13. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!