Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges, hogy 23 évesen...

Lehetséges, hogy 23 évesen találom meg a legjobb barátomat?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban is, később is, mindig volt "legjobb barátnőnek" nevezett személy az életemben, eggyel-kettővel még most is jóban vagyok, de már egyáltalán nem úgy. Van két barátnőm, akit imádok, mind a kettőt, úgy ahogy van, sokáig őket neveztem legjobb barátaimnak. Továbbra is nagyon szeretem őket,de mindig hiányzott valami plusz. Kb. két éve megismerkedtem egy lánnyal, egyre jobb viszonyba kerültünk, mostanra a legnagyobb bizalmasom lett, nincs olyan nap, hogy ne beszélnénk, mindent tudunk egymásról, egyszerűen imádom őt. Olyan dolgokat hoz ki belőlem, amiket mások sosem.

Van ilyen? Létezhet ilyen?


2014. febr. 17. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne létezhetne? :) Általában az ember a legjobb barátaival csak később, huszonévesen szokott megismerkedni, mert annak már sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy velük állandó, tartós kapcsolatot tud létesíteni, ami, azért valljuk be, elengedhetetlen egy barátsághoz.
2014. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne létezhetne? Ez nincs korhoz kötve.
2014. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, ez lehetetlen. Csak 23 év alatt, illetve felett lehet legjobb barátot találálni, pont 23 évesen nem!


Vonjuk le a logikus következtetést: ez az egyén csak a bizalmadba akar férkőzni, nyilván akar tőled valamit csak még előtte elaltatja a gyanakvásod. Vigyázz nehogy kígyót melengess a kebleden!

2014. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!