Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi baj velem? Gonosz lennék?

Mi baj velem? Gonosz lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok.5.-be járok és 12 vagyok,lány.Eddig semmi baj nem volt velem de mostanában úgy érzem mindenki utál engem.Van nálunk egy gyerek.Egy hülye idióta lassú pufi.Igazából bukásra áll és nagyon visszamaradott.Nem akarok bunkóskodni de : olyan mint egy 5 éves.Barátaimmal egy asztalnál 5-en ültünk és oda akart ülni én meg nemet mondtam.Nem kedvelem idegesít is stb..Van egy másik fiú.3 éves korunk óta barátok vagyunk és együtt jártunk haza.Amúgy 75 kilós.Szerelmes egy barátnőmbe de neki más tetszik és valamelyik nap eléggé jól elvoltak a sráccal és kicsit mérges volt.Meg néha kedves néha bunkó, ilyen két féle ember.Néha nagyon csúnyán beszél velem néha pedig kedvesen.És miután vége volt a sulinak suli után beszéltünk erről hogy miért ilyen.Ezt kihallgatta egy osztálytársam és rögtön rohant hogy elárulja a dagi barátomnak.Én nem akartam megbántani.Igazából mást nem tettem.Kedvelem ezt a srácot mint barátot de ismerem és tudom milyen.Ráadásul elég rosszul esett mikor bunkózott velem is.

Később egyik legjobb barátom látta amint egy másik lány (Brigi) szerelmes levelet ír A srácnak.(a neve Tibi) akibe másik legjobb barim szerelemes.Érdekelt minket mit írt de kidobta a kukába, ezért barinőm és Tibi kitalálták hogy suli után kiszedjük a kukából.Segítettem.És ugyanaz az árulkodós osztálytárs rohant árulkodni.Amúgy ez a lány utált előtte is mert hogy én olyan "fura vagyok"Most ezt a bandát kiutálják.Mi vagyunk a "sunák" és újabban utálnak minket.Vicces ebben a csapatban van 2 uncsitesóm a pufi gyerek akivel múlt héten még együtt jártunk haza.Pedig én nem akartam rosszat.Már a sírógörcs kerülget úgy érzem egy tahó vagyok akit mindenki utál.Pedig nekem is vannak barátaim.A Tibi a haverja meg a két legjobb barim más osztálytársak stb...mi a véleményetek rólam bunkó vagyok nagyon? mert nagy a lelki ismeret furdalásom.



#barátok.Kiközösítés
2013. jún. 5. 20:20
 1/8 A kérdező kommentje:
am lefelejtettem hogy az egyik barim (a szerelmes) mindig otthagy és átmegy a másikakhoz.Ilyenkor úgy érzem elárulja a dolgaim amit elmondtam neki bizalmasan.már másodjára fordul ez elő.Lehet gonosz vagyok de ilyenkor kicsit haragszok mert én legjobb barátnak tekintem.Úgy érzem elárul.
2013. jún. 5. 20:28
 2/8 anonim ***** válasza:

Jézus, ez egy szerelmi drámának is beválna..

Semmi baj nincs veled, természetes a Te korodban, hogy pletykáltok, meg jönnek a kiközösítések,barátságok stb (én legalábbis így vélem)aztán ha valamit elmondasz a másik szalad árulkodni stb.

De azért válogasd hogy mit, és kinek mondasz, mert te is láthattad a szöveg közepe felé, hogy beszéltél a másik sráccal róla vagy mi, az meg rögtön árulkodott

2013. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Kezdjük ott ,hogy ha van lelkiismeret furdalásod, és nem akartad megbántani a gyereket, akkor nem vagy gonosz, szerintem. Bár én nem sokkal vagyok idősebb nálad.
2013. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi a franc? éppen felsős a gyerek és már 75 kiló?
2013. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát utolsó héten mérték a súlyunkat.Mint kiderült nem hetven öt hanem 91...
2013. jún. 24. 11:33
 6/8 anonim ***** válasza:
én vagyok 73kg nyolcadikosként, és 183 cm magasággal
2013. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ő asszem 160cm de nem bizti.Am azóta már minden rendbe jött.Hál, istennek :)
2013. jún. 27. 16:50
 8/8 anonim ***** válasza:
annak örülök :)
2013. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!