Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon egyedül vagyok, mindenn...

Nagyon egyedül vagyok, mindennap sírni lenne kedvem! Mit tegyek? (lent) 16/l

Figyelt kérdés
Az elmult években mindig volt mellettem valaki.Sose voltam egydül.Ugy érzetem,hogy szeretnek az emberek,volt hogy 3-4 legjobb barátom is akadt.Új suliba kerültünk,az osztály megmaradt ,de valami megváltozott.Az elso 1-2 honapban még jo volt,de azota folyamatosan hullanak ki mellőlem az emberek.Most megy tönkre a kapcsolatom az utolso emberrel is ,akit még a barátomnak mondhattam.Nem találom a helyem,nem érzem azt ,hogy önmagam vagyok,átnéznek rajtam a többiek,és nagyon fáj.Mit tehetnék?Van még két évem a sulibol,de igy nem fogom birni...

2014. febr. 25. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudatosítanod kell magadban az oko(ka)t, hogy miért úgy történnek a dolgok ahogy. És onnantól már könnnyebb megoldást találni. Mivel semmi kézzel foghatót nem írtál a kapcsolataidról, így csak általánosságban tudok pár tippet adni neked:

- Azon legyél, hogy olyannak lásd magad, amilyennek szeretnéd, és érezd jól magad a bőrödben.

- Van egy adott személyiséged, ami nem szabad, és nem is lehet megváltoztatni, de kellemes társaságnak kell lenned mások számára. Kedves, érdeklődő, legyél. Jó hallgatóság, aki nem ítélkezik, akiben meg lehet bízni, és megvan a saját kis véleményed. A megbízhatóság manapság nagy kincs, ha ez lesz a fő erényed, el sem tudod majd zavarni az embereket magad mellől.

- Foglald el magad a szabadidőben valami értelmes dologgal. 1. Facebook->jobb felső sarok, kicsi fogaskerék-> Kijelentkezés. És aztán bármi, lehetőleg emberek között, ahol tudsz ismerkedni. Nem árt, ha olvasol híres emberek életrajzaiból, könyveiből, ahol őszintén beszélnek arról, hogy az ő életük sem tejfelig fenék.

- Csináld, azt amit szeretsz. Hallgass minél több zenét (mindig segít). Törődj magaddal, add meg magadnak, ami jár. Legyenek sikerélményeid, hogy jobban tudd becsülni magad.

2014. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ember sírással gyászolja az elvesztett dolgokat.


Egytlen dolog jut eszembe mind arra amiket leírtál,önfejlesztés,személyiségfejlesztés.

Olvass a témában,interneten zsákszámra lelhetsz ilyen oldalakra,ha szeretsz olvasni vásárolj olyan könyveket amik segíthetnek.De semmiképp ne zárkózz el,ne hagyd el magad és ne legyél negatív,az élet mindig úgy működik mint a hullámok,emelkedések és süllyedések váltogatják egymást.Ha sok rossz vesz körül,várd ki a jobb szakaszt,ha nagyon rendben vagy,készülj fel hogy jönni fog rosszabb időszak,de olyankor érezned kell hogy az a dolgod hogy túl lendülj mindezeken.

2014. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátkozz velem :)
2014. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!