Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon sürgős!? Legjobb...

Nagyon sürgős!? Legjobb barátnő (a többi lent)

Figyelt kérdés
tehát van egy legjobb barátnőm és lett neki egy másik is. De pont hogy őt utálom! azt mondja,hogy semmi rosszat sem tett ellenem. betolakodónak tartom,és mindig belevág a szavamba.. nem szimpatikus egyszerűen és mibden nap ezen veszekedünk. kérlek segítsetek! :(

2014. márc. 5. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hosszasan gondolkodttam mi lenne a jó megoldás, átolvastam többször, elképzeltem mit érezhetsz, de végülis rájöttem mi a megoldás, de nem mondom meg!!!
2014. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem lehetne egyszer egy normális választ küldeni? ha te is ilyen helyzetben lennél kívánom,hogy ilyen válaszaid legyenek.
2014. márc. 5. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Rúgd pofán.
2014. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Legyek őszinte?, ha nem akarod a szomorú igazságot, akkor ne olvasd tovább, de tényleg!...


Nos, valószínűleg az újdonság varázsával kiüt téged a nyeregből. Mindig ez történik... És ha végleg majd egyszer összevesztek, ez nem feltétlenül történik meg, akkor megkönnyebbülnek h leráztad.

Mind a három szerepben voltam már... Voltam már kitúrt, kétszer is, voltam már barátnőcserélő... És igen voltam "kitúró" is, de hát ez van...

2014. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, én is ezt gondolom, hogy valami "ilyesmi" lehet a dologban. Egyrészt az újdonság varázsa, másrészt meg ne haragudj meg, de lehet, hogy benne találta meg jobban a "másik felét", de ezt ugye csak akkor érzi meg az ember, mikor az a bizonyos másik megjelenik. Előtte bizonyára valóban azt érezte, hogy te vagy a legjobb.

Ez olyan, mint a párkapcsolatokban, az ember mindig azt érzi, hogy "ennél jobban senkit nem fogok szeretni", mígnem jön az az ember, aki tényleg életed párja... akkor jössz rá igazán, mi is a szerelem!

2014. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) az van,hogy már nekem sem meg neki sem a legjobb barátja tudom,furi helyzet. én megpróbálom visszaszerezni,a ,,harmadik " pedig rá se hederít.
2014. márc. 5. 22:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, próbáld megkedvelni, mert nem utálod, csak nem szimpatikus elsőre. Neked az a bajod, hogy nagyon ráakaszkodtál erre a barátnődre, akihez most jött a 3. Csináljatok külön programokat, meg együtt is legyetek.
2014. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!