Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyha egy csajjal (akit...

Hogyha egy csajjal (akit neten ismertél meg) találkozást szerveztek meg, utána már úgy veszed, hogy jártok?

Figyelt kérdés
Mostmár egy csajnak egyáltalán nem lehetnek fiú barátai? Főként azért zavar, mert sokszor lány barátnőim is alig akadnak. Mindinkább igyekszek barátilag kezelni egy pasit, zavaró mikor bevág valami célzást, amiből az jön le, mintha azt hinné, hogy eggyütt vagyunk, pedig nem, és ezt szerintem ő is tudja. Nem tudom, hogy ne sértsem meg azzal, hogy csak barátok vagyunk, és főként azt nem értem miafrncért akar járni velem, ő sem gondolhatja komolyan.

2014. márc. 12. 00:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

igaz, valamikor, amikor jó az időzités, szólnom kéne, de addig is elszántan éreztetem vele, hogy csak barát:D amúgy csak aképp érezteti velem, hogy ölelgetett, neten "...-om" becézést vágott be, ami nemigen tetszett.

Azt furcsállom az ilyen "forever alone"-kben(kicsit ő is az), hogy szerintem neki is akadna olyan, akivel járhatna, de nem teszi. Szegény furán is néz ki, nem lehet eldönteni róla, hogy szép vagy csúnya, nehéz esete lehet.

# 5 Szerintem is az, főleg, hogy el is mondtad. Én konkrétan nem közöltem vele, csak mikor találkoztunk, mintketten osztottuk a szerencsétlen volt-kapcsolatunkat.

# 7 - facebook-on, egy közös ismerősünk lévén ismerkedtünk meg, semmi ilyesmit nem hangsulyoztunk ki.

# 9 Azt hiszem, most kicsit szívemből szóltál, de másképp rendes, sajnálom őt:)) látszik rajta, hogy túl érzelgős

2014. márc. 12. 13:47
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

elképzelhető a többszörös félreértés a szituban...:))

Elsőre szerintem kérdezd meg, hogy ő mit szeretne Tőled, mert Neked kétértelműek a gesztusai...:)

2014. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nem, de hogy jön ide a papucs?:D
2014. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
milyen papucs:))? és a "nem" melyik kérdésre válasz?
2014. márc. 24. 20:11
 15/16 anonim válasza:
Ha megismerek neten egy csajt, és találkozok vele, még nem veszem úgy, hogy járunk. A papucs szó ott van a kulcsszavaid között.
2014. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hoppá, elfelejtettem;)) bár a kulcsszavakat amúgyse tartom fontosnak;)) a papucs az puha. :)
2014. ápr. 4. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!