Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lelkileg vonzodom hozzá! De...

Lelkileg vonzodom hozzá! De testileg nem! De nagyon szeretem miez? Segirsen valaki nagyon rossz érzés

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretetnek mondanám ha nálam ez lenne.(Mint mikor egy házasságnál elmúlik a szerelem és csak a szeretet maradt.)
2014. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős... de ebből jó kapcsolat szerintem nem lesz, ahhoz vonzalom is kell. És igen, átalakul majd szeretetté a végén.
2014. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de ő többet akar mint én de nincs szivem megbántani lehet összetőrném lelkileg :-(
2014. márc. 13. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:

lelkileg vonzódsz hozzá? ez azt jelenti hogy kellemes vele az időtöltés, és el tudtok beszélgetni? mert ez azért nem annyira nagyon ritka. keress olyat, akihez lelkileg is meg testileg is vonzódsz, és ne lovagolj ezen.

persze az illetővel lehettek jóban, de ha túl sokat gondolkodsz rajta, elkezd testileg is vonzani, de az nem egészséges kapcsolat.

2014. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki egy kondi bérletet.
2014. márc. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ott a pont :D

2014. márc. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívjàk barátsàgnak. Ha nem vonzódsz hozzá, és mégis összejöttök, csak, hogy ne bàntsd meg, borzasztó rosszul fogod magad érezni, és hamarosan megutàlod és megundorodsz az egésztől. Amúgy én elgondolkodnék azon, hogy ha ő a te érzéseid ellenére többet akar, akkor nemigen tisztel téged. Akkor meg te se aggódj azon, hogy megsértődik.
2014. márc. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!