Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik fiu-lány barátság? (lent)

Létezik fiu-lány barátság? (lent)

Figyelt kérdés
Egy lánnyal nemrég elég jól össze ismerkedtem (együtt tanulunk táncot most) és tök jókat beszélgetünk. Bár van pasija én meg ugye nem mászok rá mert illetlenség lenne ,ezért csak beszélgetünk közös témákról. Szerintetek ez fent tartható? Attól tartok ha most befejezzük a tánc tanulást már nem nagyon találkozunk és kicsit így elhalványul az egész :/ Szerintetek mit kéne tennem? Ő az egyetlen lány akit barátnak tudok most mondani. Jobban elbeszélek vele mint osztálytársaimmal. 17/F

2014. márc. 14. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
átlagban az egyik mindig szerelmes lesz a másikba. Én mindig örültem, hogy nem én vagyok a szerelmes fél.
2014. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, még ha nem is biztos, hogy ebben az esetben. Aki mást most, egyszerűen szűlátókörű, és emiatt nem tudta ezt megtapasztalni az életben. Nekem is volt több lány barátom, és teljesen természetesnek éltem meg, pedig nem vagyok meleg.
2014. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Egy darabig működhet, de az egyik fél általában szerelembe szokott esni a másikba előbb-utóbb.
2014. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha az egyik fél szerelmes szokott lenni a másikba, akkor az én lány barátaimnál ki volt szerelmes kibe? Mert én nem voltam, akkor ők? De nekik meg volt bartájuk... zavaros ez nagyon...
2014. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Van férfi és nő között barátság? Ha van, akkor miért nincs?"

Karinthy

2014. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle,hogy táncolna e veled(lenne e a tánc partnered) egy olyan táncklubban ahol folyamatos a képzés.

Próbáld kipuhatolni milyen hobbijai vannak,amit esetleg te is tudnál csinálni,hová jár szórakozni(ahol teljesen "véletlenül" összefutsz vele)

2014. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Lehet-e férfi és nő között barátság? És ha igen, miért nem?
2014. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy van,de a te esetdben többröl van szo részedröl.Ha baráként tekintenél rá mért akarnál rámászni???
2014. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem van több fiú barátom is, akikkel soha nem volt ennél többről szó. Sok éves barátságok, független attól, hogy kinek volt épp párja. Lehet, hogy nem vagyunk egymás zsánerei, és ez a titok. :)
2014. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. márc. 15. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!