Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs legjobb barátnőm?

Miért nincs legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Annyira vágyom rá,mégis mindig mindenkinek csak a második,harmadik,sokadik vagyok.

Miért?


2014. márc. 19. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert nem találkoztál még össze olyan lánnyal, akivel van több közös témátok, meg jól egymásra hangolódtok meg ilyenek...ha csak mindenkinek van egy jobb, akkor már megint esélytelen. Nekem sincs, de én nem is akarok.
2014. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem sincs egy külön személy, de már rájöttem, hogy ez egyáltalán nem baj. Sokmindenkinek nincsen egy ember akivel sülve főve együtt vannak és ez nem is igazán olyan jó. Nekem az osztályba van két jó barátnőm rájuk számíthatok és van egy társaságunk is akikkel hülyülünk hétvégente és mindegyik ugyanolyan jó barát. Hidd el hogy az is jó amaga módján hogy nincs egy ember aki állandóan a seggedbe van és nem kapsz tőle levegőt mert mindent együtt csináltok. Én pl mindenkivel joba vagyok az osztálybol es akármelyik mellé odaülök beszélgetni, míg vannak olyanok is nálunk akik csak a saját világukba vannak és senki mással nem foglalkoznak. De mondjuk azt nem tudom elképzelni hogy barátaid ne lennének, és hidd el ha azok vannak akkor nemkell "legjobb barátnő"
2014. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs egyetlen barátom se, még is jól megvagyok! Engem csak idegesítene, legalábbis az eddigi tapasztalatok alapján még nem jöttem ki úgy senkivel, hogy elviseljem hosszabb távon. :D
2014. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sincs legjobb barátnőm sajnos :( Régebben volt egy de az csak egyoldalú volt mert csak én tartottam őt a legjobbnak. Remélem egyszer mindkettőnknek lesz legjobb barátnője! :) 22/L
2014. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!