Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A házas barátnőmnek volt...

A házas barátnőmnek volt pofája összefeküdni a barátommal. A férjének ti szólnátok, vagy mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

elég közeli barátnőm, a férjével elutaztak és mi vigyáztunk a házra. barátnőm hamarabb visszaért, mint a férje, és amikor hárman voltunk én összekaptam barátommal, mondtam hogy na induljunk haza, de ő nem jött.később délután barátnőm írt, hogy sajnálja de lefeküdtek (gondoltam csak azért mondta el, hogy ne a barátomtól halljam, bár ő nem szólt semmit...) eléggé kiborított ez az egész a barátnőm részéről. tudom, nem kéne szólnom a férjének mert nem rám tartozik, de annyira mérges vagyok rá. egyébként is megcsalja a férjét, már a házasság előtt óta ugyanazzal a pasival.

ezek után még azzal védekezett, hogy én még fiatal vagyok (21), és ezért nem értem, de ez csak szex volt közte és barátom (30)között. hát ezzel sem nyugtatott meg. ráadásul szerencsétlen férje meg már 43 éves és még mindig nincs gyerekük, pedig a pasi akarna, barátnőm meg csak húzza az időt.


2014. márc. 24. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ami az egészen izgalmas, hogy egy betű nem utal arra, a barátodra haragudnál...
2014. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Egyetertek az elsovel.Megeroszakolta a baratodat akarata ellenere? Nem... Akkor vedd elo ot,o tartozik neked huseggel, nem a masik no.
2014. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
vele szakítottam még aznap. azért a barátság kategóriába írtam, és nem párkapcsolat.
2014. márc. 24. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont akkor vagy szemét, ha hallgatólagosan egyetértesz vele, hogy átverjék és megcsalják. Mert ha hallgatsz, azzal kb ezt teszed.
2014. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jo nagy szemet egy ribansz hogy elmondta. ha tenyleg csak szex lett volna, akkor hallgat es nem beszel rola.


100% hogy tenyleg megtortent? Es nem pont forditva, o beprobalkozott, vissza lett utasitva, es igy all bosszut?

2014. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben elmondanám a férjének, bőven kifejtve a nő többi kalandját is. Szenvedjen ő is, ha már tönkretett egy kapcsolatot (igaz a barátod aktív közreműködésével).

Ez ne okozzon lelkiismeret furdalást, mert egyrészt az a r.banc nem a barátnőd, másrészt elárult, mert épp viszketett a muffja.

2014. márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyértelműen el kell mondani a férjének. Ő se nézte a te érzéseid amikor ezt megtette.
2014. márc. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!