Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet valaki ilyen pofátlan?

Lehet valaki ilyen pofátlan?

Figyelt kérdés
Megpobalom rovidre fogni. Tetszik nekem M. Az osztalytarsamnak (V.) valahogy kozbejot ez a kerdes hogy neked ki tetszik? Hat elmondtam neki mert megbíztam benne. Egy masik lanynak is ugyan az tetszik (osztalytarsam).Ezt a multheten kedden mondtuk el a baratnomnek. Erre a mai nap borzaszto is volt egyben mrg jo is. Mert az egyik fiu osztalytarsam (CS). Kerdezgette allandoan V-t hogy ki tetszik M. Nek meg K-nak( en vagyok a K) es azt montda V nem mondom meg erre kimennek a folyosora es elmondta neki hallottam hogy azt mondta CS oszt az hogy? Megy le a lepcson mert tesi volt es pont M akkor ment le erre azt mondja neki CS: gyere csak ide M!! Na akkor a labamon sem tudtam allni. Erre elmondta neki hogy tetszel T.-nek erre azt mondta M:azt se tudom ki az. Ennyi volt mentem fel szolni T- nek hoyg elmondta V. CS-nek CS meg elmondta M-nek azt mondja komolyan? ez ok megyek ki a termbol azt mondja Cs: M.(a nevet mondta) de vagy 3x elmondta. Nem erdekelt nagyon mentem le nem idegesítettem vele magam(azert voltam en ideges mert rohogott es nezett ram mikor elmondta M -nek erre gondoltam hoyg biztos engem mondott el (akkor meg nem tudtam hogy csak T-t mondta el)) . Megkerdezzük T-vel V-t hoyg tenyleg elmondtad neki? Erre azt mondja nem csak annyit mondtam hogy tetszik neked valaki. Erre T: mondtad hoyg hanyadikos es melyik osztalyba jar? Nem! (De ezen mind mosolygott csak probalta nem leplezni) Tesin vegig ezen beszeltunk aztan megint megerdeztem V-t es megint uygan azt mondta. Technikank volt pont ott ahol ok vannak.becsengettek kozbe beszeltunk errol (barkacsoltunk) es kiderult hoyg Cs csak T-t mondta el M-nek. De ra a hulyegyerek CS azt mondta el meg B-nek(M baratja) hoyg en K akarok vele jarni.kozbe nem is. Aztan elmondtam neki ha mar tudja akkor ne huyleseget terjesszen hoyg nekem M tetszik es azt mondja CS: osszehozzalak vele?mondtam neki hoyg en annak csak orulnek. Most megkerdeztem tole hoyg tenyleg komolyan gondolta e azt hoygsegítene es azt mondta igen. Nagyon csalodtam V-ben de nott a szememben CS hogy segiteni akar. Es ha o ezt komolyan gondolja akkor megkerjem ra szerintetek hyogy segítsen? Remelem ertheto vot.
2014. márc. 25. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
komoly munkád van ebben a bejegyzésben, azonban a harmadik sor végén elvesztettem a fonalat ... bocs
2014. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs de sztem ezt senki nem fogja végigolvasni és értelmezni :D
2014. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jaj istenem

cs v m t anyám kinja

tanulj meg érthetően fogalmazni

2014. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:D Ne haragudj képtelen vagyok végigolvasni és értelmezni
2014. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj ékezeteetk és neveket. Talán érthető lesz és tudunk segíteni. Hidd el, ha azt mondod pl. Viktor, akkor senki nem fogja tudni, hogy kiről van szó. Szerintem mindenki ismer itt legalább 4-5 Viktort ha nem többet.
2014. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
V=Vani T=Timi K=Kinga Cs=nem tudom miert cs-t irtam de Öcsi
2014. márc. 25. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!