Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Változtassak ezen a viselkedésen?

Változtassak ezen a viselkedésen?

Figyelt kérdés
Túlságosan büszke jellemem van és elvárom a nőtől,hogy ő tegye meg az első lépést ismerkedésnél.Ez többször meg is történt már,de komoly folytatása nem lett a dolognak,mert a továbbiakban is azt várom el,hogy a nő vigye előrébb a dolgokat.Egyébként sem állok szóba akárkivel,még kevesebb embernek nyílok meg.
2014. febr. 23. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked óvodába bizony homokozó volt a jeled. Ez nem büszkeség hanem töketlenség.
2014. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már ide kibiggyesztetted a kérdést, elbizonytalanodtál a "becserkésző technikád" sikerében, és biztos, hogy idővel fogsz is.
2014. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a buszkeseg az ami jellemzi ezt a helyzetet. A visszautasitastol felsz, ezert nem kezdemenyezel. Pedig az mindig benne van a pakliban, nem megalazo, vagy serto ha neha visszautasitanak.

Lehet hogy mar nem ertem a modern kapcsolatokat, de szerintem ferfias dolog ha vallalja a srac a visszautasitas kockazatat es kezdemenyez.

2014. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok töketlen és nincs semmiféle becserkészési technikám.Ha nem jön oda hozzám egy nő,akkor észre sem veszem őket vagy csak szánalmas pórnépnek tekintem...ha már van benne annyi bátorság,hogy kontaktust mer kialakítani velem,akkor adok neki minimális esélyt.

Nagyon jól meg vagyok egyedül,nincs szükségem sem szexpartnerre sem társra...még ha sokan is szeretnének azok lenni.

2014. febr. 23. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább a gátlásaidra vagy büszke, nem? Amik meggátolnak a cselekvésben. Örülsz, hogy ennek ellenére volt már valami. Neked is lépni kell, mert a nő k*rvának fogja érezni magát, ha rá hárítasz mindent. Nyilván ez a mentalitás nem vezet sikerre!
2014. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Allright, akkor verjed magadnak egy eleten at, mert no nem valo melled :))
2014. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen változtass! Nekem pont van most egy pasi, akivel alakulna valami, de mivel ő nem igazán akar lépni, lépéseket tenni, ezért úgy érzem legbelül, hogy nem is akar engem igazán. És ez elbizonytalanít és rányomja az egész kapcsolatra a bélyeget.


Hiába nagyon tetszik nekem és odavagyok érte, én vagyok a nő és egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ha nem tesz értem semmit (vagyis nem túl sokat), hogy valóban akar engem.


És ez rossz. :(

2014. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy vagyok, mint 7-es. Kikészített a dolog, és végül elhagytam, bármennyire szeretem.
2014. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!