Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » MIÉRT VAGYOK EGYEDÜL? Miért...

MIÉRT VAGYOK EGYEDÜL? Miért nincsenek már barátaim? Miért nem keres neki?

Figyelt kérdés

Anno sok barátom volt, mindig csináltunk valamit.

Mászkáltunk a városban ,elmentünk pár napra valahova,buliztunk vagy csak szimplán össze ültünk beszélgetni.

Az elműúlt 1 évben MINDENKI ELHAGYOTT !

Általában fiú társaságom volt ,mivel sajnos a lányokkal nem igazán jövök(jöttem) kis sosem, ert ,hogy féltékenyek rám ezt hangoztatják mindig ,csak nem értem hogy miért.A volt társaságbol sem volt semmi félem kapcsoltam egyik fiúval sem szomplán barátság volt,hogy legjobb pl együtt nőttünk fel ugymond. Igaz volt 1-2 barátnőm de ők is mindig hátba szúrtak,kihasználtak,hazudtak,és a hazugságaikkal lejárattak, elvileg engem ismernek ,de ez nem kölcsönös egyik felé sem !!Ezért már szenvedtem nem is kicsit.Kapcsolatom sem volt már 3 éve ,bulizni sem voltam sehol.

Akivel legjobb fiú barátom VOLT lassan 10 éve "elhagyott" a barátnője miatt ,mert sajnos bekavart és ő is ott tett alám,hazudott ahol csak lehetett :(( Nem értem hogy miért.

Nem tudom mit rontottam el. Kérlek segítsetek ! :(((


2014. ápr. 9. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
:// Szerintem próbálj új barátokat szerezni jár el szórakozóheyekre stb.
2014. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem rontottál el. Minden jól működik leszámítva egy dolgot. Azt, hogy ahelyett, hogy tennél valamit csak táplálod a gondolatot a fejedben, hogy legyen valami. A vágy növekszik pusztán, de ki sosem buggyan a megvalósítás felé, és ez a bezárt egyébként a megvalósításra szolgáló erő belül mardos, szenvedtet, mert megnyilvánulni kíván. Az ember mikor egy akadállyal találkozik az akadály leküzdésére szolgáló erőt is megkapja, ami erőt az ember nem a jó irányba kezd el mozgósítani, mert kényelmesebb nem megmozdulni, és csak agyalni. Az élet viszont akadályok leküzdéséről szól. Ha nem élőlény volnál akkor kéne úgy viselkedned mint egy tehetetlen falevélnek, ami kivan téve az őt érő behatásoknak. De te élsz, és ember vagy, és mint élőnek az a dolgod, hogy az akadályok felé menj. A rossz érzés mindjárt elillan amint a megvalósítás útjára lépsz, és helyét a boldogság veszi át. Csak és kizárólag te vagy képes arra, hogy leküzd a benned lévő gátakat. Szóval elmész barátkozni. Ideges leszel esetleg, de tudd, hogy a félelem csak addig tart míg meg nem teszed az első lépést, aztán eloszlik, és csodás lesz. :]
2014. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, szóval neked a barátság azt jelenti, hogy miért nem keresnek mások, és miért nincsenek barátaid MÁR - mikorra? Már tegnapra kellett volna, hogy legyenek?


Ugye, veszed a lapot? :)


Azon nem gondolkodtál el, hogy miért hagyott el mindenki Hogy TE milyen emberré lettél? Te mit rontottál el? Miért kerülnek az emeberek?

2014. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja, szóval neked a barátság azt jelenti, hogy miért nem keresnek mások, és miért nincsenek barátaid MÁR - mikorra? Már tegnapra kellett volna, hogy legyenek?


TE BE JÁRTÁL MAGYAR ÓRÁKRA? UEGYE VESZED A LAPOT ;)


fura mód bárkinek bármi gondja-baja volt én voltam az első aki mindig ott volt, mindig meghallgattam ,volt ,hogy nem igazán tudtam segíteni , de nem hagytam akkor sem ott !!

én kérek elnézést ;)

2014. ápr. 9. 17:03
 5/6 A kérdező kommentje:

Tényleg ...biztos azzal ronthattam el ,hogy engem nem a bulik érdekelnek már, nem az,hogy mikor kivel és hogyan részegedjek le minél elöbb ..

Mindenki volt fiatal blizott de már vége .. más az érték rendem mint a többi korombelinek talán tényleg ezzel ronthattam el :) mindenki csinált anno 1-2 hülyeséget de én sose tartoztam nagyon ebbe a körbe .

2014. ápr. 9. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és melyik megyéből irsz?
2014. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!