Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?...

Miért nincsenek barátaim? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az volna a kérdésem, hogy ez miért van? Talán velem van a baj? Általános iskolában volt 1-2 barátom, de mással nem volt nagyon bizalmas kapcsolatom. Aztán átmentem szakközépiskolába, de ott sem nagyon akadtam barátokra, mert valahogy nem tudtam senkivel elbeszélgetni, mert nem ugyanaz volt az érdeklődési körünk, vagyis igazából nem tudom. Aztán február körül eljöttem onnan, mert nem szerettem a szakot, amire jártam, ezért átmentem egy gimnáziumba. Rájöttem, hogy akik az általánosban még barátaim voltak, azok már nem igazán akarnak velem találkozni és nem igazán érdeklem őket, egyre inkább eltávolodtak tőlem. És itt a gimiben sem találom a helyemet, mert nagyon sokan lenéznek, nem is akarnak velem beszélgetni, meg már megvan a baráti körük és nagyon bánt, hogy senki nem akar megismerni, mert senki nem ismer igazán. Természetesen elbeszélgetek velük, ha hozzám szólnak, de ilyenre nem sűrűn van példa és amikor odamegyek beszélgetni velük, akkor nem érzem magam jól, mert nem tudok velük beszélni és látom rajtuk, hogy legszívesebben nem is beszélnének velem. Szinte mondhatni utálnak, mert "új" vagyok. Nem hiszem, hogy velem van a baj, mert egy teljesen átlagos lány vagyok. Hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmet? Mit tegyek ebben a helyzetben? Előre is köszönöm a válaszokat:) 15/L
2014. ápr. 12. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Kösd le magad valami mással, művelődj. Olvass sokat, legyél jobb ember, kedves, meg szeretetre méltó. Aztán ha eljön az alkalom amikor emberekkel kell interakcióba lépni akkor alkalmazd is a tanultakat. Az is egy jó taktika ha napra kész vagy a hülyeségek terén, mert az nagyon megy mint beszéd téma. Egyébként higgy nekem, jobb ha nem alacsonyodsz le a tömegember értelmi színvonalára.
2014. ápr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! " senki nem akar megismerni, mert senki nem ismer igazán"

nem lehet hogy igazából te nem engeded hogy megismerjenek? Legyél nyitottab,növeld az érdeklődési köröd,légy segítőkész, a lényeg hogy ne zárkoz be,könnyű megépíteni a falat te és a külvilág között de lebontani annál nehezebb,hidd el tudom miről beszélek.És ahogy az előttem szoló is írta SOHA ne alacsonyodj le mások szinvonalára,légy mindig önmagad.

2014. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!