Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem találok ilyen különleges...

Nem találok ilyen különleges barátot, akivel ilyeneket csinálhatnék. Ti hogy ismertétek meg egymást, nektek van ilyen barátotok?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, 19 éves lány, itt nem találom a helyem, jövőre szakot váltok. És félek nem találom majd meg a helyem. Szóval, akivel tényleg a legfelszabadultabb lehetek, akivel elmehetek rossz kocsmákba meginni egy sört délután, akivel ki tudnék ülni borozni valami eldugott helyre, este elmenni színházba valami kortárs darabra, elmenni valahová egy törekvő banda koncertjére. Átjönne hozzám főzni, művészfilmeket nézni. Kiülni hippinek öltözve piknikezni. Pókerezni. Jó könyveket és filmeket ajánlani egymásnak, amik nem túl populárisak. Bennfentes vicceket akarok. Elmondanánk egymásnak mindent, őszintén, kritizálva. Ha az egyikünk a sárga földig issza magát, a másik viszi haza, ha valaki szerelmi bánat miatta padlón van, a másik szedi össze és csinál vele dolgokat, amik elvonják a figyelmét. Én ilyen lennék, de nem találok társra.

[link]



2014. ápr. 14. 16:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A fene...:D pedig már kinéztem magamnak egy egész szimpi kocsmát.:D oda franciák mentek be.:D
2014. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nekem van egy ilyen barátom. Igazából csak ő van, majdnem mindent együtt csinálunk, mindent elmondunk egymásnak.. :P

Mi a szüleink által ismertük meg egymást, de születésünk óta... :)

2014. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

na, én meg Nyíregyházán tanulok.. xD én is barátkozni akartam. Ha már nyíregyi vagy tudnál esetleg némi tanácsot adni, hogy hova érdemes elmenni Nyíregyházán barátokat szerezni? :) Én 23 éves vagyok, az Eü karra járok, s mellette pénztározom a Tescoban, de jól esne kiereszteni a gőzt.

(Nem vagyok alkesz, de egy sör este, délután azért jól esik, sport is oké, kártyajátékok, sport forever.. :D )

2014. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!