Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért várják el tőlünk az...

Miért várják el tőlünk az emberek a tökéletességet, miközben mi nem várjuk el tőlük, és elfogadjuk őket a hibáikkal együtt?

Figyelt kérdés

Párom meg én nem vagyunk egyszerű esetek. Sok butaságunk, sok hibánk van, sajnos mindkettőnknek nehéz, magányos gyerekkora volt. Nehezen értenek meg minket az emberek, éppen ezért sok haverunk van, de kevés barátunk. Aki valaha a barátunk lett, és beavattuk a magánéletünkbe, az mára kijátszott, megbántott minket.

Szeretjük egymást, de szomorúak vagyunk, mert mi mindig igyekszünk szemet hunyni mások hülyesége felett, megpróbálunk mindenkit elfogadni, szeretni, de ezt viszafelé senkitől nem kapjuk meg.

Miért van ez? Miért ilyen igazságtalanok? Tudom hogy sok hibám van, de ha én nem bántok másokat az ő hibáikért, akkor nekik miért esik jól ha engem bánthatnak?


2014. ápr. 21. 17:20
 1/1 gungasam ***** válasza:
Ezzel mindenki így van csak nem érzi magát mindenki mártírnak. "Ember küzdj és bízva bízzál!"(Madách)
2014. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!