Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan, hogy egy barátnő...

Van olyan, hogy egy barátnő lecserélődik egy másikra és így a régi hátrébb szorul?

Figyelt kérdés
Van ilyen tapasztalatod?
2014. ápr. 23. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, most tapasztalatom épp. jöttek újak, én meg hanyagolva vagyok.
2014. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiataloknál bevett szokás.

Amúgy általában az embereknek több barátaik vannak,ha tényleg barátok akkor azért néha szakítanak időt egymásra ,az előfordul hogy az idő mulásával másfelé visz az utatok ilyenkor kevesebb iső van a munka és magánélet mellett velük is foglalkozni,pedig a magánéletbe tartoznak bele...Tudod ha már mindenki dolgozik sokkal nehezebb összehozni a találkákat is mert mindenki más munkaidőben melózik másfelé ,aztán család stb...

Én furcsa vagyok mert több barátom is akad van akivel többet tudok találkozni,van akivel nem .

2014. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. mi nem vagyunk már annyira fiatalok. s nem is szakadtunk el. csak jöttek újak, s most engem hanyagolnak.
2014. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze. Kb. négyszer fordult elő eddig, nem nagy ügy. Egyszerűen elsodródunk a másiktól. Amit megtanultam, hogy nem szabad senkibe se görcsösen kapasznodni, mert nem éri meg. Ha más érdekel minket, akkor nincs mit tenni. Mondhatják, hogy az igaz barátság örökké tart, és ez lehet igaz is, de 14 év után simán szétszéledtünk a nagy barátnőmmel. Most is rengeteg jó barátom van, akikkel nem tudom, később fogom-e tartani a kapcsolatot. De az Így jártam anyátokkal módszert alkalmazva (el tudod képzelni őket magaddal idős korodban egy verandán a tengerparti nyaralóban?:D) van pár igen jó barátom.
2014. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, velem is megtörtént többször is, egyszer érintett meg csak igazán, mikor közel 20 éves barátságnál szétszéledtünk. Ahogy az előttem írta a kommentelő, tényleg olyan idős korban, verandán barátság volt... felőlem. Én görcsösen ragaszkodtam hozzá, betojtam, hogy az életem egyik legmeghatározóbb alappillére el fog hagyni, ragaszkodtam hozzá amíg azt nem mondtam, hogy elég és vége lett a barátságnak. Fájt, nem mondom, de sokkal jobb volt, mint azon görcsölni, hogy "mikor hagynak el".
2014. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!