Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehet fiú lány...

Szerintetek lehet fiú lány közti barátság?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó haverom (nekem csak haver) de a barátnőim közül többen mondták már,hogy szerintük a fiú többet érez irántam mint csak egy haveri kapcsolat!! Nem szeretnék egy ilyen jó barátságot elveszíteni egy ilyen hülyeség miatt.

2014. ápr. 24. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Le kell vele ülni és tisztázni a dolgot.Szemtől szembe elmondani, hogy ne tápláljon hiú reményeket. Ha neki jó a plátói szerelem, csináljátok, de tőled nem várjon semmit. Arra azért figyelj, nehogy elkezdjen érzelmileg zsarolni a kedves barátod. Ha pedig gyengéd érzéseket táplál irántad, nem biztos, hogy pasi témában ő fogja a legjobb tanácsot adni. Veszélyes talajon vagy. Legfontosabb az őszinteség és a kölcsönös tisztelet. Tisztletben kell tartanotok egymás érzését.
2014. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a fiú-lány barátságnak ez az egyik veszélye,hogy előbb-utóbb az egyik fél(vagy mindkettő)többet kezd érezni a másik iránt.Ez persze nem baj,hiszen természetes,csak ha nem sikerül jól a kapcsolat,akkor arra a barátság is rámehet..Azt tudom neked tanácsolni,hogy hallgass a szívedre.Ha úgy érzed,hogy vele nem tudnál többet elképzelni,akkor maradjatok csak barátok.Persze ezt mindenképpen meg kéne beszélnetek szerintem,hogy mit is akartok a kettőtök közötti kapcsolatból,hogy tisztázzátok ezt a dolgot.
2014. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nagyon jó a kérdés! Szerintem nincs. Valamelyik fél előbb vagy utóbb többet fog akarni és az elég durva. Volt ilyenben részem és tönkre ment a barátság bár olyan életre szóló barátok nem voltunk én teljesen őszinte voltam hozzá sokmindenről tudtam vele beszélni (megjegyzem munkahelyi barátok voltunk) egyszer csak elhivott egy buliba és nem tudtam hová rakni ezt nem vártam és én attól a pillanattól kezdve egyre többet éreztem míg bele nem szerettem. Akkor teljes volt a káosz! Nem tudtam kezelni, elmondani egyre jobban meg is romlott a kapcsolat és végül elmondtam neki mert kaptam tőle csomó jelet hogy ő is akar. (szerintem már az elejétől) és egyszer csak elmondtam neki hogy szeretem de olyan rosszul jött ki az egész mint még soha :-) és nem jöttünk össze. És végleg megromlott a kapcsolat! Úgyhogy légy óvatos lehet erős érzelmeket táplál és ne sértsd meg bár ha vmit érez mindenképp sérülésnek veszi majd ezt a beszélgetést hiszen ez már egy vissza utasításnak fog számítani. És kitől esik a legrosszabbul?? Egy jó baráttól! :-/ Ez neked is kemény lesz ha tényleg többet érez. Légy óvatos ha felhozod a témát és ne hagyd hogy nehallgasson végig mert azzal megint csak sértődés lesz a vége. És még ami a legrosszabb ha megbeszéltétek többé nem valószínű hogy ugyanolyan barátok lesztek. De azért kitartás!
2014. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked van párkapcsolatod. Ha nincs, akkor talán ebből lehet.
2014. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Hát elméletben lehet,de elég sokszor az egyik fél elkezd kicsit többet érezni! nekem is volt hasonló tapasztalatom!

legjobb haveromnál vettem észre hogy többet érez irántam mint barátság,de végül be is vallotta,próbáltam vele megbeszélni hogy nem szeretném emiatt elveszíteni mint barát,de nem tudta elfogadni azóta sajnos kitörölt minden közösségi oldalról és nem akar velem beszélni! :(

2014. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem is van:) évekig észre se vettem de van egy fiú akivel x éve 1 suliba járunk. nemrég ismerkedtünk meg eddig azt se tudtuk h ki vagy...és azóta is szinte minden nap beszélünk:) <33
2014. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim alapján van. Nyilván sokaknál nem jön össze, nálam gond nélkül.

Érdemes előre lefektetni az elvárásokat, ha úgy érzed, gondok vannak.

2014. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Horus magnus est ***** válasza:
Meleg srác, és leszbikus lány között lehet. Máshogy nem
2014. ápr. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs, a pasik azt is elrontják.;)
2014. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!!
2014. ápr. 25. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!