Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú-lány barátság? Hogyan...

Fiú-lány barátság? Hogyan legyek csak a barátja?

Figyelt kérdés
Nagyon jóba lettem egy fiúval, kb. fél éve, minden nap beszélgetünk, mély dolgokról , meg általános dolgokról is..mindenről. Nagyon megkedveltük egymást..majdhogynem legjobb barátok lettünk. Mindig mondja hogy szeret, meg én is őt, megbeszéljük a problémáinkat. A baj csak az hogy én lehet hogy elkezdtem egy kicsit többet érezni iránta.. viszont biztos vagyok benne hogy ő nem. tudom hogy szerelmes másba, mer mindent megbeszélünk egymással. Mit tegyek? nem akarom elveszíteni mint barátot.. hogyan űzzem ki magamból ezt a kezdődő érzelmet??
2014. ápr. 25. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell kiüzni,sőt hagyni kell kiteljesedni,fiú-lány igazi barátság nincs,csak ha mindkettőnek van párja,vagy bün csúnya a lánya,barátság extrákkal esetleg olyan van igen :D,figyeld beszéld meg vele,egy fiú mindig örül ilyennek forditott esetben a nők lepattintják ha többet érez mint barátság,és megmarad "friendzone"-ba,egyébként igen olyan mint előtte volt sose lessz ha elmondod neki mit érzel,már pedig muszály lessz :)
2014. ápr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tedd túl magad rajta. Keress másik fiúkat, keress valakit aki tetszik. :D

Nekem is van ilyen fiú barátom, évek óta tök jóban vagyunk, kölcsönösen egy kicsit többet érzünk egymás iránt (de szerintem nekem fontosabb ő mint én neki) csak nem foglalkozunk ezzel :D

2014. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
első nem értek veled egyet, de azért köszi a választ! nem fogom neki elmondani..ismerem, nem tudna utána úgy gondolni rám mint most.. feszültség lenne kettőnk között és megromlana a barátságunk :S inkább a második válaszolóra hallgatok, köszi !
2014. ápr. 25. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Elmesélem, hogy én hogy jártam, okulj belőle. Legjobb barátok voltunk, aztán én rájöttem, hogy beleszerettem. Mivel tényleg barátok vagyunk, ezt is elmondtam neki. Ezzel nem is lett volna semmi baj, de ő is megszédült, pedig van barátja. Egy hét után rájött, hogy mégsem szeretné elhagyni a párját. (Amúgy én se azért mondtam el mit érzek, hogy elszakítsam, a reakciója engem is meglepett.) Utána majdnem beleőrültem, de mint embert nem akartam elhagyni, így egy idő után (míg rendeztem magamban a dolgokat) újra találkozni kezdtünk, folytattuk tovább a barátságot, én úgy tettem, mintha nem lennék bele szerelmes, ő meg úgy tett, mintha nem venné észre. Így aztán egy idő után elmúlt a szerelem, és "csak" a szeretet maradt meg. Utána még ezt a kis tettetést is meg tudtuk beszélni és tudunk rajta nevetni. A barátságunk lassan évtizedes lesz kisebb hullámvölgyekkel. :)

Szóval a tanácsom az, hogy mondd meg neki, hogy többet érzel iránta, mint barátságot, de ha neki ez sok, akkor nem fogsz rámászni, üldözni, egy idő után túl leszel rajta. Ha nem mondod el, nem fogja érteni, hogy miért változtál meg, és lehet, hogy ettől fog a kapcsolat tönkremenni. A legfontosabb egy barátságban a kommunikáció, az őszinteség, a szeretet! Sok sikert! A szkeptikusoknak és fanyalgóknak azt üzenem, attól, hogy valamit még sohasem éreztek, attól az még létezik!

2014. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1es: Akkor ennyi erővel szegény biszexuálisoknak sajnos egyáltalán nem lehetnek barátaik. -.-"

2esnek van igaza: keress valaki mást, aki érdekel... Vagy ha ez nem válik be, akkor kövesd 4es tanácsát és mond meg neki. :)

2014. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!