Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ma már senkiben sem lehet...

Ma már senkiben sem lehet megbízni?

Figyelt kérdés
Most is megemlítettem valakinek,hogy van egy lány,aki irogat,erre már az egész osztály azt a csajt piszkálja.Most utál engem.Tényleg nem lehet már senkiben megbízni?

2014. ápr. 28. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem éri meg megbízni senkiben.
2014. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De igen, csak meg kell válogatni a személyeket akikben megbízhatsz... Én pl az egész osztályban 1 emberben bízom, de ő tényleg nem mondd el semmit soha.. Mondjuk lány vagyok és szerintem a fiúk nagyon pletykásak.
2014. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én megbízom az emberekben, és ha pofáraesek (számtalanszor volt már), akkor legalább tudom, hogy kinek ne mondjam el a dolgaimat. Sokkal könnyebb megbízni emberekben,elmesélni nekik mindent, mintsem magunkban tartani az egészet. Max. annyi, hogy elmondják mindenkinek, ez csak róluk állít ki valamilyen "erkölcsi bizonyítványt".

És ha valaki neked mondja el az egyik "barátja" titkait, akkor benne se bízz meg. Csak ilyenkor az emberek nem erre figyelnek, hanem a "hírre",ami a fülükbe jutott.

Amúgy annyi is lehet az egész, hogy az a valaki, akinek említetted, nem fogta az adást, hogy csak vele szeretnéd megosztani ezt. Máskor (ha lesz egyáltalán máskor) mondd azt is, hogy diszkréten kezelje, ne mondja el senkinek.

Remélem, tudtam segíteni.

16L

2014. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!