Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmnek 2...

A legjobb barátnőmnek 2 legjobb van : én és az egyik osztálytársam . Amúgy már 3 éve LB-k vagyunk és ő az osztálytársam aki 2 hónapja LB-je a legjobb barátnőmnek azt pletykálta rólam hogy én nyomulok az LB-re. HM?

Figyelt kérdés
Szerintetek ?

2014. ápr. 30. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a lány egy paraszt kis senki akinek nem volt barátja most meg van és azt egyedül.akarja beszélj a legjobb barátnőddel.
2014. ápr. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így lehet tönkretenni egy barátságot. Ki az "Ellbé" meg ki nem, meg kinek ki.

Nekem már ment tönkre barátságom rivalizálás miatt. Hidd el nem éri meg. Többet vesztesz mint amennyit nyersz. Úgysem azon múlik, hogy kapsz egy plecsnit, hogy na akkor te vagy a legjobb. A barátság arról szól, hogy számíthatsz másokra és mások is számíthatnak rád. Bajban és örömben. Ez nem címkézésről szól. Ha mégis akkor az már régen rossz...

2014. ápr. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a helyedbe akar férközni, azt akarja, hogy az ő legjobb bnője legyen az LB-d. Vigyázz vele..
2014. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen , és sajnálom a barátságod végét !
2014. máj. 1. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!