Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Hogyan tehetem...

Mit tegyek? Hogyan tehetem tul magam a viszonzatlan szerelmen?

Figyelt kérdés
Most is mielött ezen sorokat irom, ezzel a lánnyal beszéltem, minden nap keres, üzen, tudatja velem hogy szeret, s közben más pasival randizik,irtóra fáj hogy hiába szeretem, hogy lehet ezen tultenni magát az embernek,elmondani nem mondhatom el mit érzek hisz épp most jöttek össze egy sráccal, aki ráadásul haverom,randizni fognak és engem megesz a vágy, ha volt rettenetes érzés a az emberi életben akkor ez az!

2014. máj. 2. 20:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem kéne feladni... Az hogy most mással randizik az nem jelenti azt hogy a jövő héten is együtt lesznek. Tartsál ki, azt értékelni fogja ő is. Mindenképpen jó jel hogy keres téged, nem "eltűntetni" igyekszik az életéből. Viselkedj továbbra is normálisan, tedd a dolgod, ne körülötte forogjon minden gondolatod lehetőleg. Ha van egymással dolgotok akkor összejöttök, na nincs, akkor nem.
2014. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
szerintem a főiskolán var rád az igaz szerelem ;) hidd el semmi jem történik ok nélkül
2014. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Akkor egy utolsó kérdés, szerintetek milyen ember az olyan aki azt a nöt aki tetszik neki összehozza a haverjával? jószívű vagy egyszerüen csak hülye?
2014. máj. 3. 18:39
 14/18 anonim ***** válasza:
túl jószívű :) de ez egyszer kamatostul visszajon talalsz egy normalis lanyt
2014. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ugy legyen kedves utolsó, te nem egy ilyen normális lány vagy véletlenül? :DDDD
2014. máj. 3. 19:11
 16/18 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek: Az ilyen embert hívják pancsernak. Tanulni kell belőle, ennyi. Ne várj a lányra, nem vagy a kutyája, keress mást.
2014. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
14# es vagyok. Hát én "normális" lánynak tartom magam, de nekem férjem van. Egyébként 19 éves vagyok. De azért írtam a kérded alá többször is, hogy én így voltam mint te, és egy ilyennek köszönhetem a férjem akit jobban szeretek mint bárkit is valaha :) és bisztosan te is így leszel majd hamarosan, jön a fősuli ;)
2014. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat,véleményeket fiuk és lányok!minden helyzetböl és dologból okulni kell ez nyilvánvaló,ahogyan az elkövetett hibákból is ugy érzem,Minden vég egyben valami ujnak a kezdete is,ugy döntöttem elég a siránkozásból, és összeszedem magam, tul lépek a lányon és a helyzeten,az élet nem áll meg,menni kell tovább!
2014. máj. 4. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!