Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyenek az általános...

Miért ilyenek az általános iskolaiak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az összes gyerek a hibát keresi a másikban és alig várják, hogy beszólhassanak valakinek.. Most vagyok 8.-os és már nagyon el szeretnék menni.....Sokan mondják , hogy bírjam még ki ezt az 1,5 hónapot de nagyon lassan telik és elég rossz is... Akiket "barátaimnak tartok" azok is eléggé úgymond köcsögök és ha valami jó dolog történik és én annak örülök akkor azonnal valamivel el akarják venni kedvem. Szerintetek miért van ez?
2014. máj. 3. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Arra készülhetsz, hogy ez csak rosszabb lesz a későbbiekben :/

Manapság irigyek az emberek és nagyon nehéz őszinte, kedves, barátságos embereket találni.

2014. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ostoba gyerekek. Egyenként lehet értelmesek és el lehet velük beszélgetni, de ha csoportosan vannak, lebutulnak egy közös, egymás között érthető szintre, ami annyira taszít Téged. Ezellen nem tudsz mit tenni, ez így szokott lenni mindig. Még felnőttek között is sokszor, ha olyan helyre kerülsz. 20/f
2014. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az ilyeneket nevezik kàrörvendônek. Csak az tetszik nekik, ha valaki màs hibàin nevethetnek, mert nekik nem jutott több. Az ilyen embereket csak sajnàlni tudom
2014. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Élvezik ha valakit megalázhatnak.Biztos nem volt gyerekszobájuk.Mindenhol ilyenek általánosba szinte.Egyébként jól mondják akik mondják ezt a kis időt még bírd ki valahogy,próbálj meg mindig egyedül lenni, vagy olyan társaságban akik elfogadnak..Gimiben gyökerestől fordulni fog a helyzeted jó irányba ne félj :)
2014. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gimiben is ugyan így lesz sajnálom.

Ha csoportban vannak az emberek akkor nagyon elbutulnak és ha egy valaki ebből a csoportból piszkál valakit, arra rászáll a többi is.

Annyi a különbség hogy gimiben durvább lesz.

2014. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg ezt még kifelejtettem; egy elég jó gimibe vettek fel Debrecenben és szerintetek ott változni fog? Mert én már úgy vagyok vele, hogy ennél már rosszabb úgyse lesz + én meg tudom magam védeni elég nagy szám van néha el is kussolnak egy kiadás oltás után.....
2014. máj. 3. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy jó gimibe is megy, csak ott nem olyan durvák a szivatások.

Ha esetleg valami olyan suliba mennél amibe milliomos gyerekek járnak talán nem lenne ez.

2014. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Isten hozott magyarországon. Hidd el, az általános iskolát még vissza is sírod majd.
2014. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!