Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy gazdag és egy szegényebb...

Egy gazdag és egy szegényebb ember között kialakulhat őszinte barátság?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 21:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 9-es!


"volt már, hogy egy szegény barátom spórolt, hogy eljöhessen velem a törzshelyemre."


Egyszer-egyszer nem bírnád ki, hogy Te hívtad volna meg.

Ha tudtad, hogy ő még spórol is illetlenség volt külön fizetni.


Nem én pontoztalak le, de furcsa "barátság" lehet.


Oké, ha ő érezte volna sértve magát, hogy nem ő fizet.

Ez esetben azonnal megleptem volna valami értékében arányos figyelmességgel, hogy kompenzáljam - megköszönve, hogy ilyen áldozatot hoz erőn felül a barátságért.

2014. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

9. vagyok

Ő nem szerette volna, hogy meghívjam. Nekem totál mindegy, hogy hol kajálunk, ha az finom, akkor teljesen mindegy, hogy exkluzív -e, vagy sem maga a hely. :)

2014. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem ez határozza meg két ember baráti kapcsolatát, hanem ami belül van a szívben! :)
2014. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
82%
A 9 válasz nekemis nagyon fura volt... Én nem hagynám a barátnőmnek, hogy azért spóroljon, hogy eljöhessen velem valahova. Már számtalanszor hívtam meg, mert nem akartunk otthon maradni (szinte nap, mint nap találkozunk), de volt már, hogy ő hívott meg, hogy meglepjen, mert sokszor én fizetek. De ha tudom, hogy ő másról vonja el a pénzt azért, hogy velem egyen az ÉN kedvenc helyemen... Azt biztos nem engedném.
2014. máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13%
14, nekem fogalmam sem volt arról, hogy ő erre spórolt. És csak kevesebbet bulizott, nem létfontosságú dolgot vont meg magátol.
2014. máj. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!