Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen helyzetben mit tegyek?...

Ilyen helyzetben mit tegyek? Hogy kéne elhívnom a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel kb 3 hónap után találkoztam tegnap, hogy csajos estét tartunk. Ezt már előre le is beszéltem a párommal, úgy volt, hogy ő meg akkor elmegy a haverjaival. Csak közben a haverok közül végül mindenki lemondta az utolsó pillanatban. Mondtam neki, hogy addig maradjon nálam, mert ha ő elmegy én is van hogy otthon vagyok. De nem, ő nem marad, inkább bement egyedül kocsmázni. Hát nem épp úgy sült el a találka ahogy terveztük, mert a párom állandóan hívogatott, meg volt hogy benézett abba a szórakozóhelybe ahol mi voltunk. Engem mondjuk nem zavart, de éreztem hogy a barátnőm csak velem, és nem kettőnkkel szeretne beszélgetni bizonyos dolgokról. De nem zavarhattam el a páromat sem, mert akkor őt sértem meg...


Szóval a végeredmény az lett, hogy kb 2 órát tartott a találkánk, nem is tudtuk kibeszélni magunkat teljesen. Barátnőm jelezte is, hogy ez így nem volt az igazi, hisz mi alig találkozunk, a párommal meg szinte minden nap együtt vagyunk, legalább arra az egy estére hagyhatott volna minket. Ebben mondjuk igazat adok neki.


A problémám most az lenne, hogy jövő héten pénteken és szombaton a párom odalesz, mert mennek a fiúkkal koncertre (tuti hogy ezt nem mondják le). Ezt megemlítettem a barátnőmnek, hogy "pedig nem szokott a barátom egymaga így császkálni, jövő héten is mennek 2 napos koncertre", szóval ebből szerintem le lehet venni hogy én péntek-szombaton egymagam leszek. Azt vártam volna hogy akkor feldobja az ötletet hogy akkor pótoljuk be a partyzást ebben a két napban, de nem írt erre semmit csak poénból annyit hogy én is hívogassam állandóan, ahogy ő is tette. Lehet el is ment a kedve az egész találkától, mert 3 hónappal ezelőtt is állandóan hívogatott a párom. Hogy kéne ezt felhoznom?


2014. máj. 4. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd meg neki, hogy menjetek el valahova. És ígérd meg, hogy kikapcsolod a telefonod. Persze erről jó, ha a párodat is tájékoztatod. Mármint, hogy nem leszel bekapcsolva...
2014. máj. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!