Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan üdvözöljek egy rég nem...

Hogyan üdvözöljek egy rég nem látott barátot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A helyzet az, hogy barátnőm évekkel ezelőtt elköltözött a városból, de most visszaköltözik és találkozni fogunk. Facebookon leveleztünk egymással, szóval valamennyire tartottuk a kapcsolatot. És abban a gondban vagyok, hogy nem tudom, hogyan kéne viselkednem mikor majd személyesen is találkozni fogunk... Mert az az igazság, hogy sosem voltam az az ölelgetős/puszilgatós típus. Vagyis nem tudom... mert valójában egyik barátom sem szokott fizikailag hozzám érni. Míg vannak emberek az osztályomban például akik minden reggel puszival köszöntik egymást, meg nap közben is hozzáérnek a másikhoz. Mármint ha például vigasztalják a másikat, akkor a hátukat simogatják, meg ilyenekre gondolok. De velem ilyeneket soha nem csinálnak. Mintha félnének megérinteni vagy ilyesmi. Így én sem szoktam hozzájuk "nyúlni". :S Tudom ez elég fura, de ez egyszerűen csak így alakult ki az évek alatt.

Szóval visszatérve az eredeti kérdésemre, szerintetek, hogyan kéne majd fogadnom a barátnőmet? Csak sima köszönéssel, de semmi érintkezéssel? Mert azt se szeretném, ha valami kínos mozdulatsort játszanánk el, mert az tényleg nagyon kellemetlen... De az is fura volna ha csak köszönnénk aztán meg megállnánk egymás mellett hátratett kezekkel....

A rosszindulatú válaszokkal kérlek hagyjatok, tudom magamról, hogy szánalmas vagyok, nem kell emlékeztetni rá.



2014. máj. 7. 09:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként lány vagyok... az kimaradt az előbb. :)
2014. máj. 7. 09:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon örülsz valakinek/örültök egymásnak akkor megöleled.Főleg egy jó barátot vagy olyan embert akit nagyon szeretsz:)
2014. máj. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Öleld meg és légy természetes ;-)
2014. máj. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Én mindig halálra röhögöm magam mikor azt látom, hogy két csak jobbról-balról odahajol a másikhoz (de vigyáznak, nehogy hozzáérjenek egymáshoz), és jó nagyot csücsörítve hangosan belecuppantanak a levegőbe... "Jaaaaj szijóka, jaaj de jóóó hogy látlaaaak!"


És nem tudják, hogy nem örömömben vigyorgok, hanem tőlük szaggat belül a röhögés... :-DDDDDDD

2014. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Shai-Hulud ***** válasza:

* csak == csaj

(bocsi)

2014. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én legjobb barátnőmmel heti 1x találkozok mi olyan ölelést és puszilkodást levágunk az utcán,meg hangosak vagyunk.Szerintem leszbinek néznek minket :D


Amúgy nem baj ha nem vagy olyan.Egy régi barátot illik megölelni,ha nem is adsz neki puszit,ölelés az "kell" :)

Szerintem ő is fog örülni neki :))

2014. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, s ekképpen világéletemben irtóztam még a gondolatától is, hogy egy másik férfival a kézfogáson kívül bármiféle testi kontaktusba kerüljek. Mégis, a harminc éve nem látott baráttal habozás nélkül megöleltük egymást.
2014. máj. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én ma mentem bicikli túrára. 24 km-t tettem meg oda és eszembe jutott, hogy egy régi tanárom bt vezetô lett. Erre kigondoltam, hogy bemegyek látogatóba. 6 éve nem találkoztunk, viszont facebook-on ismerjük egymást. Ô volt a pénztárnál én elé álltam és nem ismert fel. Ez nagyon lehangolt így bemutatkoztam utána beugrott neki, hogy nekem kellett az iskolát otthagyni kollégium bezárás végett. Az idô mindent megoldott. Én szinte minden nap gondoltam rá és a többiekre, de sajnos ôk elfelejtettek annyira nem voltam fontos, de már nem is érdekel. Valószínûleg mem látom többé. A múltam maradékát akkor azon a helyen otthagytam. Ha nem keresett eddig, vagy nem is akart levelezni ez után már biztosan nem fog esetemben.
2014. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!