Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit kellene tennem?

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Van/ volt egy barátnöm , ez a barátság 15 éves. a barátnöm 6 éve kiment külföldre, de miután hazajött teljesen megváltozott a kapcsolatunk. közben mindkettönknek született egy kislánya 5 hónap különbség van köztük. a barátnöm teljesen megváltozott, állandóan leráz, úgy érzem, hogy a gyermek vállalás is közbejátszott. öt pl: zavarta hogy én szoptatok, .... és 4 hónapja elment az édesapám. nem is jelentkezett. csak a facebookon írogatott, egy héttel az eset után jelezte, hogy találkozzunk, de nem jött, és nem is indokolta meg, hogy miért. utána még egy héttel késöbb írt, hogy skypoljunk..., én mondtam neki, hogy ezt a témát nem sypon kellene megbeszélni. és azóta nem beszélünk. megvan sértödve.... állandóan olyanokat oszt meg, hogy "magamra" vegyem... szerintetek? ez barátság? mit csináljak? gondolkoztam azon is hogy megkeresem, de ö már annyira megváltozott, hogy kellene nekem még egy pofon az élettöl? pedig ugy hiányzik......!
2014. máj. 7. 14:59
 1/2 anonim válasza:
Szegezd neki a kérdést, hogy pl. a megbeszélt helyre miért nem ment el, és miért nem szólt, hogy nem megy? Egy barátság nem arról szól, hogy csak az egyik fél teper a másik után.
2014. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olyankor azt mondja, hogy meg volt beszélve, hogy hívom telefonon. De nem volt...pl: meg volt eszélve, hogy fogorvos után takálkozunk, feljön. Mondtam neki jöjjön nyugodtan otthon vagyok de nem jött. És erre az előzö mondat volt a válasz. Állandóan terel, hogy sok dolga van, fáradt, szalad a lakás... akkor, hogy találkozzunk felajánlottam, hogy segítek takarírani.., a válasz az volt hogy nem kell......
2014. máj. 7. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!