Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondoltok erről? :/

Ti mit gondoltok erről? :/

Figyelt kérdés
Internetes barátnőmmel tök jól elvagyunk,jókat beszélgetünk,nincs az,hogy csak én írok neki,ő is szokott nekem,nagyon aranyos,és érdeklődő. Annyi a gondom,hogy ha mondom,hogy jó lenne találkozni mondjuk hétvégén mindig lemondja,és ezt eljátszotta már vagy háromszor... Edddig azvolt az oka,hogy emelt szintű matek érettségire készül,most meg az,hogy valami haverja jön haza külföldről,és neki szervez valamit. :( Vélemény? (egyébként kb másfél órára lakunk egymástól)
2014. máj. 9. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tehet az érettségiről és a haverjáról sem,hogy éppen most jön haza.
2014. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem sem az a szándékom,hogy hibáztassam :) csak kicsit fura ez az egész. :/
2014. máj. 9. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jók a kifogásai.Majd találkozol vele máskor, azt hiszem egy matek érettségi fontosabb.
2014. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adj még neki kb 2 esélyt. Ha addig sem jön össze a tali, akkor már tuti kamuzik, és nem akar találkozni.
2014. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nemakarásnak nyögés a vége. Tehát felejtsd el a találkát.
2014. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!