Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb bnőm nagyon elkesere...

A legjobb bnőm nagyon elkeseredett, hogy segíthetnék neki? (15/l)

Figyelt kérdés
Nagyon csendes,visszafogott lány.Átlagosan öltözködik,kedves mindenkivel ,jól tanul stb. Szal senki semmiért bele sem tudna kötni. Csaképp nincs barátja,soha nem is volt és ez bántja nagyon és úgy érzi h én jobb vagyok nála. Soha nem éreztettem vele ilyesmit,mindig mondom neki h ő is nagyon szép (100x jobb alak,szép szemek,hibátlan bőr stb.) és h tehetséges is (ugyanaz a hobbink). De ilyenkor jön azzal h ez nem is igaz,meg h én 100x jobban csinálok mindent és vmiért -szerinte- nekem mindig minden összejön,pedig nincs így és ezt mondtam is neki. Igazából soha nem voltak barátai (2 van most is) ,általánosban folyton cikizték és nincs önbizalma :( Hogyan segíthetnék neki? (nem tudom jelenleg összehozni senkivel). Amúgy ő 17 éves.

2014. máj. 10. 19:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
a "csaképp nincs barátja" : úgy barát,mint pasi (csak nem szeretem ezt a szót használni)
2014. máj. 10. 19:30
 2/13 anonim válasza:
Szerintem még egyáltalán nem késett el semmivel sem, hisz előtte áll az egész élet, és sosem lehet tudni, hogy mikor mi fog történni. Én 15 éves lány vagyok, sosem volt barátom, és egy darabig még nem is szeretnék, szerintem teljesen felesleges 15 évesen már a pasikkal foglalkozni, itt lesz rá az egész élet. Noha igaz, hogy nem vagyok az ilyen témákban szakértő, de lehetséges, hogy ki kellene mozdulnia, és szórakozni menni, még ha ezt furának is fogja gondolni.
2014. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha senki bele sem tudna kötni, miért cikizték?

Egyébként ha nincs önbizalma, akkor leginkább magán tudna segíteni.

2014. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Egyébként én is hasonló vagyok, mint a barátnőd. Ha akarod, adhatok egy pár tanácsot, ami egyébként segíthetne neki.

16/f

2014. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát,a volt osztályáról inkább nem mondok semmit... ki volt (/van ) rekesztve. Azért,mert csendes. Tehát,ha beszólnak neki,sem szól vissza,de nagyon a lelkére veszi és szinte már teljesen elhiteti magával,hogy "ő nem kell senkinek" és h "nem jó még barátnak se". A mostani osztályában egy barátja van meg ugye én,az alsóbb évfolyamból
2014. máj. 10. 19:37
 6/13 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: nagyon megköszönném :)) annyira maga alatt van szegényke és nem tudom már mit tehetnék még.
2014. máj. 10. 19:38
 7/13 anonim ***** válasza:
De te ott vagy neki. Miért mondja neked, hogy nincs senkije? Egy igaz barát többet ér bármelyik kétszínűnél.
2014. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt párkapcsolatra értette. És számtalanszor elmondja h nagyon szeret minket (mármint a 2 barátját),de hiányol már végre egy barátot (pasit) és mindig elmondja h örüljek h nekem van és h szeretjük egymást meg stb.
2014. máj. 10. 19:57
 9/13 anonim ***** válasza:

Küldj róla képet:P

Az önbizalmát kellene növelni. Pozitív gondolkodás, pozitív kisugárzás... és ragadni fognak rá a fiúk:)

2014. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
egy lelkileg sérült,kissé pesszimista lányból kéne mosolygós,vidám lányt csinálni,ez eddig oké,már csak a megvalósítás módján kell gondolkodni.
2014. máj. 10. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!