Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy év alatt nem alakult...

Ha egy év alatt nem alakult ki legjobb barátság (pedig sok időt töltünk együtt), akkor már nem is fog? Illúziót kergetek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Neki is te vagy az egyetlen barátnője és neked is ő? Vannak barátnői rajtad kívül?


Amúgy ez is olyan,hogy vagy ki alakul vagy sem,bár ha 1 év alatt nem alakult ki akkor nem hiszem,hogy kifog.Bár sose lehet tudni.Leginkább neked kéne tudnod mi miatt lehet ez.


Én legjobb barátnőmet 8 hónapja ismerem és kb 4-5 hónapja mondta ő is,hogy a legjobb vagyok és én is úgy éreztem akkor,hogy ő a legjobb.Nálunk 3-4 hónap alatt kialakult a legjobb barátság.Mi is rengeteg időt töltöttünk egymással,nagyon sok bizalmas infót megosztottunk egymással,segítettük a másikat.


Lehet nem túl bizalmas a kapcsolatotok vagy nem volt még egyikőtökkel sem olyan,hogy segített a másik és tudod mindig bajban,éléseben tudható meg ki az igazi barát.

Én csak találgatok.De kicsit részletesebben írsz a barátságotokról,hogy ismerkedtetek meg,elején mennyit beszéltetek stb.Kb minden akkor többet lehet mondani.

Ha nem akarod ki írni. Privibe is küldheted.

2014. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell kategorizálni? Mi az hogy "legjobb barátság"?
2014. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
korhatárhoz kéne kötni az oldal használatát!!!!.megszakad a szívem nem lesztek öribarik?
2014. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!