Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes elmondani...

Szerintetek érdemes elmondani a barátoknak, ha biszex vagyok?

Figyelt kérdés

Én mindig is úgy gondoltam, hogy minek ezt külön bejelenteni, mert nekem ez olyan természetesnek tűnik, és majd úgyis ha lesz valakim, majd kiderül.


De mostanság egyre inkább hajlok afelé, hogy elmondanám az egyik barátnőmnek, mert idegesít, hogy nem beszélhetek róla, ha mondjuk bejön egy lány, vagy ha találkozgatok valakivel, vagy hogy mi volt a legújabb leszbikus sorozatban, meg ilyenek, szóval azért csak a lényem része, és csak jó lenne, ha erről is normálisan tudnék beszélgetni valakivel...


De aztán meg mindig azt mondják, hogy fölösleges elmondani, mert minek ennek akkora jelentőséget tulajdonítani, de nem tudom, most akkor szerintetek is tényleg fölösleges?


Meg emiatt azt se tudnom, hogy hogy mondhatnám el... Mert ha már egy külön beszélgetést kell ennek szentelni, az azt a hatást kelti, hogy igenis nagyon dolog, és akkor meg lehet hogy a válasz csak egy vállvonogatás lesz, meg hogy ők is azt mondják majd, hogy na és ezt most minek kellett így elmondani (ezek a legnagyobb félelmeim, nem is az, hogy megutálnak, agy elutasítanak, mert azt tudom, hogy nem tennék, csak hogy szimplán nem értenék meg ennek a súlyát).


Szóval szeretném inkább lazán kezelni a helyzetet, de annyira nem tudom, hogy csak úgy elejtsem egy megjegyzésben, meg szerintem hülyén is venné ki magát. :D


Szóval ezek foglalkoztatnak most, köszi, ha végigolvastad, és válaszolsz is. :)


17/l



2014. máj. 16. 14:27
1 2
 11/11 anonim válasza:
igen ezen át kell esni. én is így kezdtem hogy neten beszélgettem, de sokáig nem szabad húzni. Nálam ez b 1 évig tartott, utána ha tényleg kell csaj, akkor muszáj nyitnod, és akkor már teljesen titkolni nem lehet.
2014. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!