Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy ne függjek...

Mit tegyek, hogy ne függjek annyira a legjobb barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Egyetlen egy barátnőm van és mindig vele megyek mindenhová.Annyira szoros a kapcsolatunk,hogy tényleg kevés mindent csinálunk külön.Viszont neki azért vannak barátai,haverjai rajtam kívül akikkel találkozik.Engem ez nem zavar.Viszont én meg nem nagyon találkozok senkivel sem.Ritkán pár régi oszt.társsal és annyi.Ugye mindenki dolgozik vagy egyetemre jár.


Legjobban akkor éreztem meg ezt a függést,amikor ő dolgozott reggeltől estig és alig beszéltünk,találkoztunk.Nekem már minden bajom volt,mivel itthon ültem(akkor nem volt nekem munkám) nem hívott senki,nem keresett senki.Rossz volt.Ahogy barátnőm eljött a munkahelyéről és pihenni akart 1 hetet utána újra munkát keresni.Ebben az egy hétben fél napokat együtt voltunk,ugye keresett,én is kerestem őt,mentünk ide oda jó kedvem lett,mert vele lehettem.

Bár jövőhéttől mindkettőnknek lesz melója.Mivel egy céghez kerültünk,de nem egy helyre,ugyan akkor végzünk így valószínű együtt jövünk majd haza.Illetve a szabadnapok is azonosak lesznek.Ami tök jó :)


Viszont amit a függéshez akartam írni,hogy pl ha bulizni hívnak inkább lemondom,mert barátnőmmel olyan jól elvagyok még soha senkivel nem tudtam ilyen jól bulizni,annyira hozzá szoktam,hogy ott van.Ha nélküle bulizok az nem olyan .


Mit tehetnék,hogy kicsit enyhítsek ezen a függésen.Barátnőm meg persze örül neki,hogy vele akarok lenni mindig.Viszont érzem azt,hogy hosszú távon nem lesz ez jó.Mert ha bármi olyan lesz akkor én nagyon ki leszek lelkileg.Mondjuk most melóhelyen majd ismerkedek aztán ha lesznek ott olyanok akikkel szorosabb lesz a kapcsolat akkor az mondjuk jó.Barátnőmet is munkahelyen ismertem meg amúgy.


2014. máj. 17. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Első lépésnek menj el bulizni, ha hívnak. Nem olyan rossz az, ha nincs ott barátnőd, majd találsz ott is magadnak társaságot :)

Csak össze kell szedni a bátorságodat és felnőtt nő módjára állni a dolgokhoz.

Esetleg az is enyhíthetné ezt a függést, ha sikerülne párt találnod.

2014. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt, nagyon függtem tőlük, aminek az lett az eredménye, hogy nehezen barátkozok, mert ugye folyton ott voltak nekem (mert ketten voltak) és mással ilyenkor nem nagyon beszéltünk.

AZtán más suliba kerültem, és azóta már nincs ez.

2014. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért elmegyek bulizni kb 3x-4x voltam már nélküle,de vhogy éreztem a hiányát.Hiába volt jó a társaság meg a hangulat, hiányzott és nem tudtam magam úgy elengedni,úgy hülyülni mint amikor vele vagyok.


Ja pár kapcsolat is kéne.Az sem egyszerű főleg nálam nem,de ez nem ide tartozik.

2014. máj. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!