Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most még is mit érez?

Most még is mit érez?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb fiú barátomról van szó...már régóta barátok vagyunk, bár gimisek lettünk(máshová járunk) és kevesebbet beszélgetünk, ami engem bánt egy picit. Tavaly elterveztük, hogy majd együtt járunk suliba, meg találkozni is fogunk, de már több hónapja nem láttam..csak facen szoktunk beszélgetni és olyankor általában átbeszéljük, hogy számíthatunk egymásra...ő általában olyat is szokott írni, hogy nagyon szeret viszont van egy barátnője(aki mellesleg nem bír engem) és amikor azt írja, hogy nagyon szeret akkor bűntudatom szokott lenni, mert régebben tudtam, hogy tetszem neki..most viszont már egy ideje nem találkoztunk meg ilyenek, ő meg is változott(elég rossz irányba) de amikor beszélünk mindig visszaváltozik..és most csak azt nem tudom, hogyha van barátnője akkor miért ír olyat, hogy nagyon szeret? Jó írhatja barátilag is, de ő nem olyan fiú, hogy kimutatná az érzéseit főleg mások előtt(szóval nem az a puszipuzsi láwcsi stb. blah)...szóval csak furcsálom, és az sem esik valami jól, hogyha összefutunk és ott van a barátnője úgy csinál mintha ott sem lennék csak néz...én már nem értem..meg mindig lemondja a találkozóinkat...jó lenne, ha fiúk is válaszolnának és nem röviden...

L/16



2014. ápr. 26. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a barátnője mondta neki, hogy hanyagolnia kéne Téged? Bizonyára zavarja a jó kapcsolatotok, valószínűleg ezért sem kedvel.
2014. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De lehet...én is erre gyanakszom csak akkor miért nem mondja meg? Én megérteném csak ezt a helyzetet nem szeretem, amikor nem tudom, hogy mi a helyzet...
2014. ápr. 26. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem szeretné bemártani, hogy tudj a barátnője féltékenységéről. Ha ezt elmondaná neked, azzal bizalmasabbá válnál számára, mint a barátnője. Írtad, h korábban tetszettél neki. Valószínűleg attól tart, hogy tönkremegy a kapcsolata kettőtök miatt és nem hiszem, hogy kockáztatni szeretne. Hisz a barátnője biztos, viszont ha miattad szakítana, benned nem lehet biztos, hogy összejönnétek. Vagy csak simán semmit sem szeretne tőled, csak megtartja a rangsort közted és a másik lány között. Persze mindez csupán feltételezés.
2014. ápr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan jártam, és a csaj aztán szerelmet is vallott a barátomnak pedig előtte váltig állította hogy jaj csak barát. Jó az én barátom ilyeneket nem írt neki, de nagyon nem úgy beszéltek, ami még elfogadható lenne. És én mint barátnő a kezdetektől fogva leépíteni akartam a csajt, mert tudtam hogy ez lesz. Kétszer is szétszakított minket ez a r.ohadék, gyűlölöm és nagyon jól tudja! Szerencsére azóta nem kommunikálnak, de azóta is utálom és legszívesebben megtépném azonnal (azt is tudja, hál Istennek ritkán látom nagyon nagyon) Szóval ne haragudj hogy ezt mondom de 100% hogy a barátnője helyében én is kiakadnék:) Neked hogy esne ha a barátod másnak is azt írná hogy nagyon szereti? Szerintem itt csak a srác nem akar konfliktust ezért nem mondja el, hogy mi a baj. Nem tudom miért, de szívesebben hazudnak javarészt, hogy elkerüljenek bármiféle veszekedést. Szerintem ne akaszkodj rá amíg nem egyedülálló. Azért egyértelmű jelek ezek.
2014. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy érez valamit irántad, és nem szeretné a találkozásokkal, és a túl sok kontakttal bonyolítani a dolgot.
2014. máj. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!