Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék barátokat?

Hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim.. állandóan itthon ülök, nem megyek sehova mert nincs kivel menni.. már az őrület határán vagyok.. Nincs semmi önbizalmam, eléggé visszahúzódó vagyok, és ez volt a baj.. most ezen próbálok változtatni, nyitni az emberek felé..


De nincs senki akivel elmehetnék bárhova is és igy elég nehéz..

Engem leginkább a szépségápolás érdekel (sminkelés, fodrászkodás,stb). Hova lehetne elmenni egyedül, olyan helyre ahol lehetne ismerkedni? Ahová általában az emberek visszajárnak mindig és ott kialakulhat valami barátság?


2014. máj. 18. 15:03
 1/8 A kérdező kommentje:
kimaradt: 20 éves lány vagyok
2014. máj. 18. 15:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, annyi különbséggel,hogy van önbizalmam, de nem beképzelt, egoista azért. Sajnos már ez trendé vált,hogy nem járnak össze az emberek, civilizációs betegség, vagy a partnerükkel vannak, vagy bizonyos programok, eseményekkor jönnek össze a többség.
2014. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2014. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 brandon91 válasza:

Hehet barátokra haverokra találni?

*rendezz házibulit

*közösségi oldalak

*chat oldalak chat.hu


Ne legyen önbizalom hiányod senkisem több nálad ahogy kevesebb sem :-) de

2014. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
chat.hu és hasonlók, na ezeken aztán tényleg lehet barátokat szerezni :D
2014. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És mégis kik számára rendezzen házibulit? Olyanoknak akiket nem is ismer? Hahóóóó az amerikai pite meg a hasonlók csak film....
2014. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nálam a neten ismerkedés kilőve. De nem tudok semmi olyan helyet ahova eltudnék menni.. valakinek valami ötlet?
2014. máj. 18. 15:41
 8/8 brandon91 válasza:
jó csak úgy belegondoltam hogy lehetne, de ha már van az úgy könnyű. Biztos volt valami osztálytársad akivel jóba voltál! elhívhatod gyere menjünk bulizni vagy valami. ha már elmész akkor ott ismerkedhetsz. ha nincs más Velem eljöhetsz :D
2014. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!