Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyedül maradhatok, ha ez...

Egyedül maradhatok, ha ez lesz? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm,tegnap összebarátkozott az osztály "menőivel". S félek,hogy szünetekbe nem velem lesz hanem velük. Pedig megbeszéltük,hogy sosem fog ez megtörténni.

Lehet,hogy önző vagyok de nem bírom a magányt.

S hiába mennék oda hozzájuk,engem nem fogadnának be,mert utálnak. (Attól függetelnül,hogy mindig kedves vagyok hozzájuk)

Tudom,hogy utálják Őt is. Csak azért csinálják,hogy megharagudjunk egymásra. Tettek már tönkre így barátságot!


Ha őket választja a barátnőm,s egy idő után vissza jön megbocsájtsak neki?


14/L



2014. márc. 29. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha őket választja a barátnőd, az azt jelenti, hogy nem a barátod, és hidd el, az ilyenért nem érdemes bánkódni.

Biztos találsz majd olyan barátokat, akik megbecsülnek. :)

Ha pedig vissza akarná magát nyalni a barátnőd hozzád, akkor azért dolgoztasd meg, ne érezze azt, hogy a pincsikutyája vagy.

2014. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha meg 14 vagy, 2 hónap mulva kijárod a 8.at, utánna ugyis új suli jön
2014. márc. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!