Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem találok egy normális...

Miért nem találok egy normális barátot?

Figyelt kérdés
Mindig csak a kétszínű embereket fogom ki akiknek addig vagyok jó,míg nekik kell valami. 4 évvel ezelőtt elvesztettem egy nagyon jó barátomat egy veszekedés miatt. Aztán egy 5 éves barátságomat vesztettem el,mert talált valaki mást. Tavaly egy osztálytársammal lett olyan jó a viszonyom,a legjobb barátok voltunk,de most 2 hónapja őt is elvesztettem mert talált ő is valaki mást. Így már senkim sincs akiben megbízhatnék és egyedül érzem magam. Van még rajtam kívül valaki akinek ugyan ilyen szerencsétlen a sorsa?
2014. máj. 19. 20:29
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ha nem veszekedtetek, nem érzed hogy bármi rosszat tettél volna mégis otthagy egy jó barátod rá is kérdezhetnél, hogy mivel érdemelted ki ezt? Hátha csak egy kis félreértés miatt haragszik. A jó barátságokat meg nem szabad veszni hagyni, de ha egyoldalú inkább te lépj ki belőle. Ne add fel soha, nem lehetsz reménytelen a leírtak alapján.
2014. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!