Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csúnyácska gamer/kocka lányokk...

Csúnyácska gamer/kocka lányokkal beszélgetnék. Vannak itt? (fröcskölődő kommenteket kérem mellőzni. )

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 20:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szeretek kockulni, de nem vagyok csúnya. Szóval bocsi!
2014. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Biztos ugrani fognak rád azután, hogy csúnyának nevezted őket. Idióta:D
2014. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem azt akarom hogy ugorjanak rám... nyilván aki elég értelmes, az tudja hogy nem szép... nem kell ezen mit szégyellni, ez van. Én se vagyok szép, és szeretek játszani, hasonló kaliberű emberekkel beszélgetnék, ennyi a dolog.
2014. máj. 23. 20:42
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Fröcsk
2014. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy úgy fogsz nekik udvarolni, hogy "olyan kis csúnyácska vagy, szeretlek." :DD Bocsi, de, hogy fogsz egy így megtalált lányt szépnek és gyönyörűnek nevezni, ha itt lecsúnyázod?
2014. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nézd, attól még, hogy csúnyácska egy lány, attól még nekem tetszhet, és azért van olyan értelmes lány (remélhetőleg), aki tisztában van a testi adottságaival, és ezt nem veszi sértésnek.
2014. máj. 23. 21:33
 7/20 anonim ***** válasza:

Te tényleg sok időt töltöttél a gép előtt.


Semelyik nő nem gondolja magáról, hogy csúnya, mivel a szépség hozzá tartozik ahhoz, hogy nők.


A leendő párodnak meg elég igénytelennek kell lennie, ha úgy megy bele egy kapcsolatba veled, hogy te csúnya lányt kerestél... Sose heverné ki, hogy elég ronda volt ahhoz, hogy beszélgessetek. ;)

2014. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Fröcskölődő? Ez alatt mit értesz? Nedves kommentek vagy mi?
2014. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Relatív, hogy kinek mi a csúnya, így nem tudtam eldönteni, hogy írak-e. De végül csak megtettem, mert kocka vagyok.
2014. máj. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Félre értesz kedves 6-os. Lehet hogy ő a legszebb, leggyönyörűbb nő számomra, de ettől még lehet előnytelen a külseje a mai normákhoz képest, de ez engem egyáltalán nem zavar, sőt! De te nyilván nem tudod miről beszélek, mert nem érzed át azt milyen "csúnyának" lenni...
2014. máj. 24. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!