Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon csúnya vagyok. Adjam...

Nagyon csúnya vagyok. Adjam lejjebb az igényeim barátkozás terén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eddig sem válogattam meg a barátaimat. Örültem, ha volt jelentkező. Nekem mindegy, hogy milyen (kívül és belül), egyedül az számít, hogy rendes (nem bűnöző) legyen. De lassan az eddigi jelentkezők is rájöttek, hogy mennyire értékesek hozzám képest. Nagyon magányos vagyok és teljesen szerethetetlennek érzem magam. Nem hinném, hogy egy valamire való, erkölcsös (én az vagyok) ember pont engem választana. És ez nagyon elkeserít!

Rettegek a visszautasítástól, ezért nem merek kezdeményezni. (Sokszor utasítottak már vissza a kinézetem miatt.) Viszont ha kedvesek velem, utána órákig zavarban vagyok.

Ápolt vagyok, bár a körmeimet rágom. (Azért, mert nagyon félek az emberek között.) Egyedül az arcommal van baj, az nagyon csúnya, aránytalan. Az utcán sokszor megbámulják a ronda arcomat. (Gondoltam arra, hogy zacskóval a fejemen közlekedjek.)


(Privátban küldhetek képet, ha elmondjátok, hol laktok.)


Köszönöm a válaszaitokat,

20/L


2014. máj. 23. 23:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
azok az emberek hülyék ha a külső alapján ítélkeznek..ne is foglalkozz velük! majd megtalálod egyszer az igazit csak várd ki
2014. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van kedved barátkozni? :)
2014. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kecskemét 19F
2014. máj. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: nem (feltétlenül, mert tudom, hogy kizárt) párkapcsolatot keresek.
2014. máj. 24. 11:24
 5/13 A kérdező kommentje:
A másodiknak: kicsit tartok az internetes ismerkedéstől, de megpróbálhatjuk. :)
2014. máj. 24. 11:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne add lejjebb az igényeidet, barátoknál teljesen mindegy a kinézet, amíg nem büdösek vagy ilyesmi. Kicsit több önbizalom, és hozzád hasonló érdeklődési körű embereket keress, hogy legyen közös téma. :)
2014. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Önbizalom kérdése az egész. Ha te nem szereted magad, ki szeressen? Én is nehezen tanultam meg, hogy először magammal kell jóban lennem... azóta van több barátom, mióta kibékültem a külsőmmel, a jellememmel, mindennel. Biztos nincs csúnya arcod, csak bebeszéled magadnak. Ha gondolod, küldhetsz képet. 19/L (Sümeg)
2014. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Negyediknek: akkor lehet, hogy a körömrágással van a gond?


Büdös egyébként nem vagyok: naponta fürdök és dezodort használok. A szemöldökömet szedem. A hajamat is naponta mosom, és ha az időm engedi, vasalom is. Enyhe sminket szoktam használni, hogy a bőrhibák és a sápadtság ne csúnyítsák tovább az arcomat.

Tehát minden tőlem telhetőt megteszek.


A büdösségről: van, aki pont egy büdöset kedvel jobban, mint engem. Ráadásul nem is okos, nem is gazdag, nem is túl erkölcsös (barát mellett kavar - nem értem, hogy hogy fogott magának fiút - többet is), a nagy semmire büszke és körülbelül annyira szép, mint én.

2014. máj. 24. 21:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is ha gondolod, hasonló helyzetben vagyunk. Csak én fiatalabb vagyok egy kicsit, ha neked nem gond :)
2014. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Küldj képet Békés megye 19/f :)
2014. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!