Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon csúnya vagyok. Adjam...

Nagyon csúnya vagyok. Adjam lejjebb az igényeim barátkozás terén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eddig sem válogattam meg a barátaimat. Örültem, ha volt jelentkező. Nekem mindegy, hogy milyen (kívül és belül), egyedül az számít, hogy rendes (nem bűnöző) legyen. De lassan az eddigi jelentkezők is rájöttek, hogy mennyire értékesek hozzám képest. Nagyon magányos vagyok és teljesen szerethetetlennek érzem magam. Nem hinném, hogy egy valamire való, erkölcsös (én az vagyok) ember pont engem választana. És ez nagyon elkeserít!

Rettegek a visszautasítástól, ezért nem merek kezdeményezni. (Sokszor utasítottak már vissza a kinézetem miatt.) Viszont ha kedvesek velem, utána órákig zavarban vagyok.

Ápolt vagyok, bár a körmeimet rágom. (Azért, mert nagyon félek az emberek között.) Egyedül az arcommal van baj, az nagyon csúnya, aránytalan. Az utcán sokszor megbámulják a ronda arcomat. (Gondoltam arra, hogy zacskóval a fejemen közlekedjek.)


(Privátban küldhetek képet, ha elmondjátok, hol laktok.)


Köszönöm a válaszaitokat,

20/L


2014. máj. 23. 23:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
első vagyok! küldhetsz képet ha szeretnél, nekem is. Magyarországon lakok :D
2014. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Minden a kisugárzáson múlik szerintem...

Én félénk vagyok, sokszor zavart, emiatt nehezen megy a barátkozás is.

2014. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Münchenben lakok most,22/f. írj egy privit, jöhet a kép is ha gondolod. Tőlem őszinte, segítőkész választ kapsz.
2014. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!