Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valami megoldás?

Valami megoldás?

Figyelt kérdés

14/L Kisse elegge unom mar a lany barataimat es sokkal jobban el lennek fiukkal is ,de az a baj ,hogy veluk annyira nem megy a baratkozas. Lehet bennem van a hiba ,de neha mar sok amit a lanyok csinalnak es mar egyedul se szeretek lenni. :( Valami megoldas?

vagy lehet megprobalom kibirni ezt a 3 hetet. (bocsanat ,hogy nem ekezettel irtam es ha hibasan fogalmaztam meg ha elirtam valamit)



2014. máj. 24. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen jellem vagy. Barátkozz fiúkkal, de azért lányokkal is. Egy ideig be fognak szólogatni, de túl lehet élni. Sok sikert!
2014. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Éltessen a tudat, hogy márcsk 3 hét van hátra, ha eddig kibírtad, akkor menni fog ezután is.
2014. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szívesen beszélgetek/barátkozok lányokkal is csak az a baj, hogy már lehet pedofilnak néznének 10 év korkülönbséggel :D Pedig tök jól el szoktunk beszélgetni.. érdekes ez, mert barátnőm nincs, de a lányok mégis szeretnek velem beszélgetni, megölelni. Hogy van ez akkor? :D


Szerintem egyébként több 100 km választ el bennünket, mint ahogy általában lenni szokott itt ezen az oldalon, de ha van kedved írhatsz privátot aztán kiagyalunk valamit :)

2014. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Akkor majd lehet ,hogy írok :)
2014. máj. 24. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!