Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, miért van az olyan...

Lányok, miért van az olyan szívesen barátkoztok meleg fiúkkal?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ők sose akarnak megdugni ^^ meg nem nézik a melleimet, meg ilyenek.
2014. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
nekem soha nem volt meleg fiúbarátom...és nem is vágyom rá.
2014. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok meleg, de nagyon érzelmes fiú, és mondták már hogy úgy viselkedem. Sosem értékelték a viselkedésem .__. 17/f
2014. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért, de úgy szeretnék én is egy meleg fiúbarátot. Olyan jó a stílusérzékük és nem is nyomulnak, kibeszélhetném vele a pasikat, és nem lenne az az örökös féltékenykedés meg versenyzés mint a csajbarátokkal.

Bárcsak lenne egy :)

2014. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Angelik@ ***** válasza:
Ez egy baromság. Még a nők is megnéznek egy-egy formásabb dekoltázst, vagy kerek hátsót. Ettől nem leszel meleg/leszbikus. Atyaég...:)
2014. máj. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elvileg mert nem kell attól tartaniuk, hogy egyszer egy ágyban ébrednek. :)
2014. jún. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

az az indok, hogy nem fogtok szexelni velük?



ennyien féltek a szextől?

2014. jún. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1 meleg fiú inkább lelki társ és a nő úgy nézra mint 1 jó barátra akiben megbízhat, a melegek mély érzésű emberek általában és jól megértik a nőket, ezért a nők bizalmasabbak velűk.
2014. jún. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyfelől mert olyan "különlegesség", ami nem lehet minden lánynak. Másrészről meg a melegek érzelmesek és inkább nőiesek, a lányok meg szeretik az ilyet. Bár nekem lányként sose volt meleg barátom, nem is vágyok rá különösebben.
2014. jún. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, nekem van egy meleg baràtom, de nem egy barátnőt látok benne farokkal. Valóban remekül lehet vele beszélgetni, de nem ilyen mély érzelmes marhaságokról. Azért mert meleg attól ő még fiú =D. És én imádok belelátni a fiúk fejébe rajta keresztül, megismerni az y kromoszómások véleményét mindenféléről. =D Az a rész viszont teljesen jogos, hogy ő a szemembe néz mikor beszélünk. ;)
2014. jún. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!