Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tettetek volna a...

Ti mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány, akit körülbelül 2-3 hónapja ismertem meg, 1x találkoztunk. Ő már a barátságunk első heteiben elkezdte mondani, hogy szeret engem(persze barátilag), azóta is naponta többször elmondja és megsértődik, ha én nem mondom neki minden nap. Féltékeny a barátomra(párom),a többi barátnőmre, mindenkire. Elég naiv és elmondása szerint túl nagy szíve van ahhoz, hogy ne bocsásson meg valakinek. Mindig átverik, megbántják, és én hiába mondom neki, hogy ne foglalkozzon ezekkel az emberekkel, nem érdekli őt.. Nagyon sokat sír, minden apróságért, régebben sokat vágdosta a kezét. Mikor megismerkedtünk akkor elmondtam neki, hogy ha még egyszer csinálja, akkor nem beszélek vele többet. Pár napja nagyon fájt a hasa és nem volt fájdalomcsillapítója. Javasoltam, hogy nyugodjon meg, hívja fel a szüleit, esetleg az orvosát, de ő nem normálisan reagált. Elkezdett nekem küldeni képeket gyógyszerekről, amikről nem tudta, hogy mire jók, de bevett belőlük egy jó pár szemet, "hátha jobb lesz". Mielőtt ezt megtette volna, én szóltam neki, hogy ezek nem fognak segíteni, komoly baja lehet tőle, de őt nem érdekelte. Azt mondta, hogy beveszi őket, mire én már nagyon ideges lettem és azt válaszoltam, hogy "csak azt merd meg!!!". És ő megtette.

Ezután sokáig írkált nekem, de én nem írtam vissza. Szerintetek jól tettem? Vagy lelkiismeret furdalásomnak kéne lennie, mert "bajban hagytam a barátnőmet"? A probléma az, hogy most megint megígérné, hogy nem teszi többet, hallgat rám stb., de tudom, hogy nem így lesz... 15/L (ő 14/L)



2014. máj. 30. 17:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%
Ha egy kicsit is fontos neked, akkor adj neki ultimátumot: Vagy felkeresi az iskola pszichológust, és ez esetben továbbra is barátkozol vele, vagy elfelejtitek egymást. Ha hagyja, hogy segítsenek rajta, akkor még lehet jó ember és jó barát, és ez esetben nagyon sokat jelent, hogy mellette vagy. Ha nem hagyja, akkor valóban nem tudsz te sem segíteni és csak tönkre mész mellette
2014. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem fogja abbahagyni, az ilyen típusú emberek ebben élik ki a perverziójukat... :S
2014. máj. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti válaszoló! Megírtam neki tegnap, amit javasoltál, a válasza pedig az volt, hogy soha nem fog pszichológushoz menni, mert oda a gyenge és beteg emberek járnak, én pedig nagyon megsértettem ezzel. Erre annyit válaszoltam, hogy akkor nézzen utána pontosan mit is csinál egy pszichológus, illetve kik járnak hozzá, mert egyáltalán nem a bolondok. Aztán elköszöntem tőle és nagy nehezen sikerült lezárnom ezt az egész "dolgot" vele.:)
2014. máj. 31. 12:10
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Sajnálom hogy így alakult. Ebben senki nem dönthet helyette, így választott, te pedig jól tetted, hogy lezártad vele a dolgot. Ezen az úton csak téged is tönkre tenne.
2014. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!