Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyedül vagyok?!

Egyedül vagyok?!

Figyelt kérdés
én mindig törődök a barátaimmal de ők tojnak rám...otthon is egyedül érzem magam meg mindenhol...minden ember ilyen?kezdme azt hinni,hogy egész mqagyarország ilyen analfabéta link alakokból áll,hogy én mit meg nem teszek a legjobb barátomért ő meg fel sem hívna soha vagy nem írna facebook-on sem...nem értem hogy lehetnek így nevelve..mit tegyek?

2014. jún. 1. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Képzeld őket másnak.


Mivel ők csaka képzeletedben (az én képzeletemben) léteznek, így ha másként képzeled őket (mármint én képzellek úgy hogy másként képzeled őket), akkor másként fognak viselkedni.

2014. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az emberek ilyenek

elvárják, kierőltetik, hogy foglalkozzanak velük, de őket a saját faszuk verésén kívül semmi nem érdekli a bolygón


szard le őket

2014. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden ember magányos, és minden ember azt akarja, hogy megértsék, ez már csak ilyen. Nagyon kevesen képesek arra, hogy őszintén figyeljenek másokra, és ez egy hihetetlen hasznos tulajdonság.


Lehet, hogy a barátaid személyisége nem illik össze a tiéddel. Nekem például nagyon sokáig negatív volt, hogy csak kevés osztálytársammal jöttem ki jól, azoktól is távol voltam, mert a bizalmammal játszottak(nem vagyok egy megtört, sajnálkozó emberke, természetes, hogy nem érdekeltem őket, mások voltunk), szóval a megoldás amit találtam az, hogy olyan emberekkel barátozom, akik brutálisan őszinték, és igenis van bennük gerinc elmondani, hogy mi zavarja benned őket, és te is megteheted velük, szóval nem mentek egymás agyára, és megbízhatsz benne, mert nem keresné a társaságod, ha nem érdekelnéd.

2014. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igaz:D már sokszor próbáltam őket figyelmen kívül hagyni de én nem így nőttem fel...de egyébként már fél éve ezt csinálom,hogy nem írok neki már csak a másik barátommal tartoma a kapcsolatot...köszönöm a válaszokat!:)
2014. jún. 1. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ilyen minden ember, csak te fogtál ki emeletes b*nkókat. :/
2014. jún. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!