Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a baratnőm?!

Miért csinálja ezt a baratnőm?!

Figyelt kérdés
Szóval egy nap töbször átválltja a nadrágját mert ott egy nagy folt mint aki bepisilt. De nem hiszem hogy az pisi mert akkor nem olyan lenne meg akkor az egész nadrágja olyan lenne. Meg büdös is amikor eljön melettem vagy mellém ül. És azt szeretném kérdezni hogy ez mi lehet, valami betegsége van vagy mi a baja??! 16/F

2014. jún. 2. 14:14
 1/6 anonim válasza:
Szerintem csak a nadrágjába rejti a süteményt
2014. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menstruál és átázott?

Vagy vizelettartási gondjai vannak?

Mindkettőre megoldás lehet egy nagyobb fajta betét és gyakori ellenőrzés, cserélés.

Ha a barátnőd, akkor pedig kérdezd meg tőle kedvesen.

2014. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Lehet hogy hüvelygyulladása van. Akkor szokott a hüvely váladékozni,ami kellemetlen szagú. Kérdezz rá finoman,de menjen el nőgyógyászhoz mindenképp!
2014. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle vagy mondd meg neki hogy menjen el nőgyógyászhoz!lehet hogy valami nemi betegsége lehet.Hány éves a lány?nem mostanában jött meg neki?
2014. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fúj, az valami gombás fertőzés lesz, azonnal húzzon el egy nőgyógyászhoz! Te meg addig ne érj hozzá, amíg ki nem kezelik! Micsoda igénytelen nő az, akin már messziről érezni, hogy bűzlik a piñája, de mégsem tesz ellene semmit...
2014. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
14éves, és már 11 éves kora óta menstruál. De nem menstruál mert nem véres neki a nadrágja hanem olyan mintha vizes lenne neki.
2014. jún. 2. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!