Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak túlreagálom?

Csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

Ez már nem az első eset hogy nem annyit kapok amennyit adok. Eléggé egyedül vagyok, kb 1 barátom maradt, és ő sem az az ember akire számíthatnék.

Mindig úgy érzem hogy kihasznál, most itthon voltam egy darabig és kértem tőle hogy menjünk el valahova mert eléggé padlón vagyok. De azt mondta nem ér rá, tanulnia kell stb. Kétlem hogy olyan nehéz lenne valakinek egy másfél órát betennie a napirendjébe, valaki olyanért akit nem látott 2 hónapja. Aztán meg rám írt hogy nem e jövök haza nyárra, mert a pasija elmegy valahova vagy nem is tudom mi lesz, és hogy ő nagyon unatkozik. Az illető lány, régen olyanok voltunk mint a testvérek,mindig ott voltam neki, ő pedig rengetegszer hagyott cserben, csak mindig mindent eltűrtem neki.

Már nem tudom mi a jobb, ha egyedül vagyok, vagy ha olyan emberek vesznek körül akik kihasználnak. 22/f



2014. jún. 9. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott a baj hogy számontartod ki mennyit ad bele a kapcsolatba. Változni nehéz lesz.
2014. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Ne barátkozz lányokkal, ez az első amit meg kell tanulnod. A lányok/nők teljesen máshogy állnak a barátsághoz, mint a fiúk/férfiak és csak akkor működik jól a vegyes barátság, ha mindkét fél elég intelligens ahhoz, hogy felfogja, hogy nem várhatja el ugyan azt a másiktól, mint a saját nemébe tartozótól.

A másik dolog pedig az, hogy nyilván minden ember máshogy áll egy kapcsolathoz, sosem fog a két ember ugyan annyi energiát, akármit ölni a dologba, szóval ha nálad ez alap elvárás, akkor lehetetlen küldetésre vállalkoztál.

A túlreagálós dologra rátérve pedig nem reagálod túl, nem kellesz te annak a lánynak csak mint királynőnek egy udvari bolond, akinek füttyent és az máris ugrik, hogy szórakoztassa amíg a király távol van.

2014. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!